forum » ROBOT Millennium » Probelm ARSA 2010 belka żelbetowa
Autor
Post
wojtek.ch

Probelm ARSA 2010 belka żelbetowa

Witam, mam taki problem. Włączyłem wymiarowanie belki żelbetowej, wybrałem Kombinacje obciążeń na którą chciałbym żeby wymiarował i teraz pojawia się komunikat "Komunikat błędu jest niedostępny" i program nie wymiaruje tej belki. Czy może ktoś spotkał się z czymś takim?

prybak

bez tytulu

W ARSA 2009 wywala taki błąd jak zmienisz orientację belki, jeśli to robiłeś to spróbuj przeliczyć bez przekręcania.

 
forum » ROBOT Millennium » Probelm ARSA 2010 belka żelbetowaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.