forum » ROBOT Millennium » Modelowanie skoczni narciarskiej o konstrukcji żelbetowej.
Autor
Post
chalman

Modelowanie skoczni narciarskiej o konstrukcji żelbetowej.

Witam, mam problem z importowaniem rysunku z programu AutoCAD_2010 do Robot Structural Analysis Professional 2010. Problem objawia się tym iż po importowaniu podkład jest niekompletny, łuk zjazdu jest pomijany (niewidoczny) natomiast słupy jak i łuk eliptyczny rozparty między dwoma słupami pod zjazdem jest widoczny.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

ppkbtb

bez tytulu

Nie da się zaimportować POLYLINII a łuk jest polylinią.
Importować można tylko obiekty typu LINE.

chalman

bez tytulu

Dzięki wielkie. Ale mam jeszcze pytanie - jak zamodelować taką skocznie ma ktoś jakiś pomysł ??

 
forum » ROBOT Millennium » Modelowanie skoczni narciarskiej o konstrukcji żelbetowej.GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.