forum » ROBOT Millennium » Opisy łatek/hotfiksów
Autor
Post
andymanek

Opisy łatek/hotfiksów

Czy może ktoś wyjaśnić, dlaczego opisy łatek i hotfiksów na stronie Robobatu (do wersji 2010 RSA, AC...) są TYLKO po angielsku? Czyżbyśmy przeszli juz w tym kraju na angielski?
Pozdrawiam.

Tomek_Robobat

bez tytulu

Faktycznie Autodesk od jakiegoś czasu wszystkie informacje publikuje tylko po angielsku i przypuszczam że w takim kształcie rozsyłane sa one 'hurtem' na cały świat. Jako że póki co nie ma u nas tłumaczy, zdecydowano sie pozostawic je w oryginale, aby nasze poniekąd 'amatorskie' tłumaczenia nie wprowadziły kogoś w błąd. Ale dziekuję za sugestię, postaramy się zwrócic na to uwagę na przyszłośc. Póki co, w razie wątpliwości służymy pomocą w serwisie.
Pozdrawiam
Tomek Wojdyła
Serwis - Robobat Polska

 
forum » ROBOT Millennium » Opisy łatek/hotfiksówGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.