forum » ROBOT Millennium » wymiarowanie belk
Autor
Post
Ben_20

wymiarowanie belk

Dlaczego nie mogę wymiarować belki z obciążeniem ruchomym ??

[www.screentoaster.com]

Wyskakuje błąd !

lhotse

bez tytulu

Podejrzewam, ze masz cos naklikane w normowych parametrach preta-tego nie widac na Twoim filmiku wiec nie wiadomo.. robot cos tam zapewne jednak wymiaruje, nie uwzglednia tylko zwichrzenia-w okienku z komunikatem przekliknij na karte 'rezultaty' - stamtad mozesz sie dowiedziec o wytezeniu elementu:)
pozdrawiam
lhotse

 
forum » ROBOT Millennium » wymiarowanie belkGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.