forum » ROBOT Millennium » 116 - element przenicowany!
Autor
Post
MarcinP

116 - element przenicowany!

co może oznaczać komunikat robota, który zamieściłem w tytule wątku.

z góry dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam

MarcinP

Tomek_Robobat

bez tytulu

To element skończony o nieprawidłowym kształcie (o numerze 116) - częsty przykład to taka 'skręcona' klepsydra - można go wyselekcjonować przez okno dialogowe selekcji. jak się już go namierzy to można popróbować różnych sposobów siatkowania, a w ostateczności ręcznie poprzestawiać węzły. Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » 116 - element przenicowany!GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.