forum » ROBOT Millennium » Przegub
Autor
Post
tom634

Przegub

Witam,
mamy daną ramę, którą chcemy odwzorować w programie RSA 2010. W pewnym miejscu ma taki przegub, że gdyby rozwiązywać analitycznie, układ podzieliłby się w tym miejscu na 2 podukłady. Jak takie coś zdefiniować w tym programie? Czy w tym miejscu może być moment gnący różny od 0?

ing_log

bez tytulu

yo,

nie jestem pewien czy dobrze Cię zrozumiałem- jeśli tak, to węzeł kompatybilny jest odpowiedzią na twój problem.

 
forum » ROBOT Millennium » PrzegubGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.