forum » ROBOT Millennium » ARSA 2010 na windows 7
Autor

ARSA 2010 na windows 7

Dla zainteresowanych

Udało się zainstalować i chodzi i póki co żadne problemy nie wyszły, ale za to że wszędzie zadziała nikt nie da się pociąć ;-) Wg. Autodesku oficjalna wersja kompatybilna z Windows 7 dopiero się pojawi.
Pozdrawiam.

wxxp

bez tytulu

u mnie też działa na Windows 7, nie wiem jak u Was ale u mnie strasznie AutoCAD (2009) "zamula" na tym windowsie a na Viscie chodzi idealnie.

wojtek.ch

ARSA na 7

Witam, zainstalowałem pełen pakiet Autodesku, łącznie z robotem i mam problem ponieważ niektóre pliki odpalają się bez problemu, a nie które w ogóle się nie chcą odpalić. Może wiecie o jakimś ustawieniu, które ja przegapiłem żeby mi to chodziło tak jak się należy.

forum » ROBOT Millennium » ARSA 2010 na windows 7

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.