forum » ROBOT Millennium » Problem z kombinacjami w robocie
Autor

Problem z kombinacjami w robocie

Mam konstrukcję stalową. Przy wymiarowaniu prętów, jako decydujący przypadek obciążenia w każdym pręcie podaje mi przypadek prosty, mimo że zdefiniowałem ręczne kombinacje obciążeń. Dlaczego nie uwzględnia mi ich w obliczeniach? Zawsze odbywało się to automatycznie. Próbowałem już z kombinacjami automatycznymi - jest to samo. Proszę o sugestie

Tomek_Robobat

bez tytulu

1/ albo numery kombinacji nie są wpisane do listy przypadków które mają być wzięte pod uwagę przy wymiarowaniu,
2/ albo kombinacje ręczne zostały zdefiniowane z typem (SGN, SGU, AKC) który nie przystaje do stanu granicznego który chcemy sprawdzić (czyli pewnie AKC)

na szybko innych pomysłów nie mam. Pozdrawiam

forum » ROBOT Millennium » Problem z kombinacjami w robocie

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.