forum » ROBOT Millennium » przeciecia
Autor
Post
tomekh121

przeciecia

witam!
po przecieciu panela i wybraniu w oknie przeciecia np Mx pojawia sie wykres Mx, ale tylko wartosci max i min, czy jest jakas opcja która nam pokaze wartosci na wykresie powiedzmy co 1 m w kilku punktach, druga sprawa, jak odczytac wartosci z wykresu który powstał po przecieciu ale w wezłach kazdego elementu skonczonego który został przeciety-czy tylko w tabeli kazda wartosc osobno, pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » przecieciaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.