forum » ROBOT Millennium » Strop grzybkowy
Autor
Post
dreamer36

Strop grzybkowy

Mam takie pytanie:
Modeluję budynek w programie Autodesk Concrete Building Structures 2009 i chciałem się zapytać w jaki sposób mogę w tym programie zamodelować głowicę słupa w stropie grzybkowym? Czy istnieje taka możliwość nadania słupom głowicy czy tylko w grę wchodzi lokalne pogrubienie i ew. jak którąś z tych operacji wykonać??

Z góry dziękuję za pomoc!

 
forum » ROBOT Millennium » Strop grzybkowyGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.