forum » ROBOT Millennium » konstrukcja wisząca
Autor
Post
jacek8585

konstrukcja wisząca

mam takie pytanko, że po zamodelowaniu mostu wiszacego ( składającego sie z paneli oraz kabli) po wlaczeniu obliczeń zbieżnosc iteracji rośnie!!! po skonczonych wynikach wartosci momentów na płycie przy ciężarze wlasnym jest wielokrotnie mneijsza ( np 200- ciezar wlasny, zas przy dodaniu np nawierzchni 2000000- 3kN na cała powierzchnie) moze ktos wie co powoduje takie wyniki ( jestem laik w dziedzinie robota pracuje z nim od paru dni i nie bardzo wiem o co chodzi )? z góry dzieki

 
forum » ROBOT Millennium » konstrukcja wiszącaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.