forum » ROBOT Millennium » dźwigar cięgnowy
Autor
Post
abbott

dźwigar cięgnowy

witam,
mam nastepujacy problem: staram sie w robocie stworzyc dzwigar ciegnowy, majac i obciazajac ciegno nosne i napinajace, nie ma zadnych problemow z obliczeniami, jesli natomias dodaje do tego dzwigara wieszaki to program juz nie chce mi tego liczyc. pojawia sie komunikat struktura rozlaczna i pozniej komunikaty o niestabilnosci wezlow. co zrobic zeby policzyl mi dzwigar z wieszakami? z gory dzieki

 
forum » ROBOT Millennium » dźwigar cięgnowyGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.