forum » ROBOT Millennium » Coons a Delaunay
Autor
Post
daro

Coons a Delaunay

Witam!
Jakie różnice są pomiędzy tymi dwoma sposobami siatkowania i którą bardziej polecacie (chodzi o dokładnośc metody i jak najmniejszą liczbe błędów związanych z niespójnością siatek)?

tomekh121

bez tytulu

Delanay+kang
tu mozesz zagescic w charakterystycznych miejscach, np podparcia słupów itd

daro

bez tytulu

Bardziej by mi chodziło o różnice w wynikach jakie występują po zastosowaniu takich samych opcji siatki w obu metodach siatkowania? Bo przesiatkowałem sobie panel Coonsem siatką 0,5x0,5 i ten sam panel przy tych samych obciążeniach Delauneyem siatką 0.5x0.5 i w wynikach wystąpiły małe róznice.

tomekh121

bez tytulu

no tak bo masz rózne siatki, nadal nie wiem z czego te roznice wynikaja, moze ktos z firmy robobat udzieli nam informacji

 
forum » ROBOT Millennium » Coons a DelaunayGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.