forum » ROBOT Millennium » Problemy z siatkowaniem
Autor
Post
micosy

Problemy z siatkowaniem

Co może być przyczyną tego że mimo ustawienia aby program posiatkował mi wszystkie panele on robi to tylko na niektórych (siatki mam poodmrażane)?

mk_01

bez tytułu

Mozliwe, ze masz niedociagnicia geometryczne w modelu, to wystarczy. Proponuje model definiowac precyzyjnie, korzystajac na narzedzi "trub kursora"

Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Problemy z siatkowaniemGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.