forum » ROBOT Millennium » Problem z instalacją RM 16.5 Ratujcie !!
Autor
Post
halamak

Problem z instalacją RM 16.5 Ratujcie !!

HEJ!!
Posiadam starą wersję Robota Millennium 16.5. Chciałem ją zainstalować na nowym komputerze/ laptopie i zaraz na początku instalacji wyskakuje błąd i pisze: "Niewystarczająca ilość pamięci ! Robot Millennium wymaga aby na komputerze było zainstalowane przynajmniej 32MB pamięci RAM". To herezje bo mam 3GB RAM.
Kumpel powiedział, że przyczyną jest to, że wersja RM 16.5 jest za stara do nowego kompa.
Miał ktoś też takie problemy??

Dzięki PA

wxxp

bez tytułu

a jaki masz system operacyjny? Jeżeli Vista to zapomnij o robocie w tej wersji.

halamak

nie mam VISTY !!

no właśnie mam xp, wiec co jest przyczyną??

 
forum » ROBOT Millennium » Problem z instalacją RM 16.5 Ratujcie !!



GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.