forum » ROBOT Millennium » Fundamenty w Robot Structural Analysis 2009
Autor
Post
micosy

Fundamenty w Robot Structural Analysis 2009

Jakie powinny być ustawienia elementów budynku, aby można było je eksportowac do Robota, chodzi mi o: stopy fundamentowe, ławy i schody. Gdyż gdy eksportuję zrobiony projekt, to niestety nie ma ich na modelu w Robocie? I czy jest to wogóle możliwe?

micosy

bez tytułu

Dowiedziałem sie że nie ma jednak takiej możliwości.

PS. A może ktoś orientuje sie w jaki sposób narysować w Robocie stopy lub ławy fundamentowe, model ma mi tylko posłużyć do wyznaczenia wielkości sił wewnętrznych, nie mam zamiaru wymiarować eklementów w Robocie?

 
forum » ROBOT Millennium » Fundamenty w Robot Structural Analysis 2009GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.