forum » ROBOT Millennium » Wymiarowanie elementow zelbetowych W i VR za male?
Autor
Post
kicia

Wymiarowanie elementow zelbetowych W i VR za male?

Pracuje na francuskiej wersji robota, podczas wymiarowania belek zelbetowych wyswittla li sie blad raz ze W(cm) w na dlugosci x=... jest za male a raz ze wartosc VR(kN) jest za male? Czy W zalezy od wymiarow przekroju, czyli musze zwiekszyc przekroj? A co z VR?

 
forum » ROBOT Millennium » Wymiarowanie elementow zelbetowych W i VR za male?GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.