forum » Forum - uwagi i propozycje » Błąd w RSAP 2009
Autor

Błąd w RSAP 2009

Witam
Nie wiem czy tutaj można zgłosić błąd / uwagę / dotyczącą robota w każdym bądź radzie proszę o rozwiązanie problemu.
Robię pracę dyplomową w Robocie Structural Analysis Pro 2009 - wersja studencka, wykonałem model (prętowy), obciążyłem, wyliczyłem przekroje i chcialem dodać jeszcze 4 siły skupione kiedy to zrobiłem i kliknąłem 2 razy na scroll żeby zobaczyć cała konstrukcje program wyświetlił taki komunikat i się zawiesił:
http://fototube.pl/pictures/bladpn2.png
Problem pojawia się prawie za każdym razem jak klikam 2 razy scrollem... proszę o pomoc ponieważ po takim zawieszeniu plik mogę otworzyć od miejsca w którym zapisałem a wczoraj straciłem prawie cały dzien przez ten bład.

I jeszcze jedna uwaga: Może warto wprowadzić jakiś mechanizm który odzyskuje stracone pliki tak jak to jest np. w pakiecie office po zawieszeniu programu
pozdrawiam

ppkbtb

bez tytułu

RSAP2009 działa raczej stabilnie jak już to wyrzuca przy dużych modelach i 15 otwartych oknach wyników . A jak już coś się dzieje to 80% przypadków przy następnym odpaleniu programu proponuje wczytanie wersji rescued. Z obrazka wynika że to raczej NIE winda XP..i może tu tkwi przyczyna.
W każdym bądź razie to (prawie)napewno nie wina RSA

wxxp

bez tytułu

w takim razie w czym może tkwić problem... przeinstalowałem system, nawet odłączyłem komputer od internetu i cały czas to samo... wyskakuje komunikat i jak coś nacisnę to okno z programem znika...
Wadę sprzętu wykluczam - komputer jest nowy, poza tym mieszkam z informatykiem który powiedział mi że to wina programu o czym świadczy napis "Wystąpił problem z aplikacją...", system nie jest zasmiecony, nie ma wirusów - sprawdzone Nortonem, z żadną inną aplikacją nie ma takich problemów... może to przez ten service pack 3 - bo mam XP z SP3, proszę o odpowiedz bo czas oddania pracy dyplomowej zbliża się nie ubłaganie a błąd praktycznie uniemożliwia mi pracę z programem.

forum » Forum - uwagi i propozycje » Błąd w RSAP 2009

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.