forum » ROBOT Millennium » Kombinacje normowe
Autor
Post
ater

Kombinacje normowe

Mam w projekcie kilka rodzajów obciążeń użytkowych (oddziaływania urządzeń). Urządzenia posiadają różne współczynniki dynamiczne. W późniejszym etapie chciałabym skorzystać z opcji kombinacji normowych. W jaki sposób najlepiej jest uwzględnić różne współczynniki dynamiczne. Myślałam o podnaturach, ale nie mam pewności czy to najlepsza droga. Proszę o wskazówki.

macjar

bez tytułu

...dawno nie korzystałem z kombinacji normowych ale kiedyś było coś takiego że w trakcie definicji kombinacji normowych(pierwszy layout gdzie wybiera sie przypadki które mają być uwzgledniane w tworzonych kombinacjach) mozna było kazdy przypadek przemonożyć przez dodatkowy współczynnik który można na potrzeby twojego projektu zinterpretowac jako wspólczynnik dynamiczny...

 
forum » ROBOT Millennium » Kombinacje normoweGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.