forum » ROBOT Millennium » Problem z odczytem
Autor
Post
kosman

Problem z odczytem

Witam
Czy wie ktoś jak zapisać plik z konstrukcją w wersji Profescional 2009 w taki sposób, żeby to móc otworzyć w wersji Robota 21...?

Tomek_Robobat

bez tytułu

Tradycyjnie jak w każdym Robocie zapisu wstecz nie ma, ale można próbować otworzyć plik w niższej wersji w trybie awaryjnym, albo w nowej zapisywac jako plik tekstowy (str). Co do tego drugiego - model, obciążenia i inne typowe rzeczy pewnie przejdą, ale byłbym ostrożny w stosunku do bardziej zaawansowanych artybutów. Generalnie mie ma gwarancji że się uda..
Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Problem z odczytem



GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.