forum » ROBOT Millennium » Podpory liniowe.
Autor
Post
adyton

Podpory liniowe.

Chciałbym uzyskać wyniki reakcji dla podpór liniowych.
W wynikach reakcji jest opcja "wyniki dla podpór liniowych" oraz opisy "całka" i "średnie". Nie wiem za bardzo jak to interpretować. Czy to pierwsze to całkowita reakcja przypadająca na całą długość podpory? Czy druga wartość to uśrednienie wartości całkowitej przez długość podpory liniowej?
Pozdrawiam.

Tomek_Robobat

bez tytułu

Dokładnie tak. Całka opisuje wartość z całej podpory liniowej a wart. średnia wydziela całkę przez długość podpory. Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Podpory liniowe.GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.