forum » ROBOT Millennium » wartości sił wewnętrznych w węźle
Autor
Post
cezarydz

wartości sił wewnętrznych w węźle

Mam prośbę, może trochę dziwną jak dojść w Robocie do wartości sił wewnętrznych w węźle,punkcie
Może jestem przęmęczony ale dzisiaj nie mogę sobie z tym poradzić :)

AP

bez tytułu

ścieżka jest taka: rezultaty/ wyniki dla płyt i powłok (w tym miejscu wybierz interesujący się węzeł przez - prawy klawisz - filtr/ węzeł (numer)- następnie prawy klawisz myszy: kolumny (wybierz rodzaj rezultatu naprężenie, ugięcia, momenty zginające, itd)) i tyle

 
forum » ROBOT Millennium » wartości sił wewnętrznych w węźleGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.