forum » ROBOT Millennium » Wymiarowanie elementów żeleowych
Autor
Post
go_lab

Wymiarowanie elementów żeleowych

Witam!

Czy ktoś kiedyś odważył się zastosować wyniki zbrojenia przekroju żelbetowego w praktyce?

Używam Robota 20.0 z wszystkimi możliwymi serwis-packami, czy w najbliższej przyszłości nadal Robot będzie pokazywał nieistniejące pręty?
Kiedy działać będzie nieliniowa zależność sztywności węzłów podczas nieliniowej analizy?
Kiedy działać będzie wpływ odrywania, po zaznaczeniu opcji odrywania?
(dla płyt i powłok)

Czy wy, programiści, jesteście świadomi spłodzonego przez was programu?PS

Najlepszym dodatkiem jest słownik Angielsko-Polski. Zawsze jak czegoś nie wiem, to pół godziny otwieram Robota, żeby sprawdzić czy wśród 20 słów zawartych w słowniku jest to przeze mnie szukane.

 
forum » ROBOT Millennium » Wymiarowanie elementów żeleowychGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.