forum » Forum - uwagi i propozycje » Gratuluję nowej strony...
Autor
Post
andkar

Gratuluję nowej strony...

...Czyżby szło nowe w Firmie, jest fajna (pojęcie względne) i nowa?. Jeśli tak to świetnie, może po nowej stronie internetowej dostaniemy również nowego Robota i Rcada,... jakieś fajne, szybkie i stabilne rozwiązania... do pracy ;-)
...No chyba, że komuś sie nudziło w pracy i dla hecy zrobił nową stronę..., a niech poszukają gdzie kliknąć...;-)
Z przedświątecznymi pozdrowionkami...

 
forum » Forum - uwagi i propozycje » Gratuluję nowej strony...GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.