forum » ROBOT Millennium » Zmiana typu projektu
Autor
Post
MarcinP

Zmiana typu projektu

Witam, mam projekt, w którym importuje model pretowy z pliky DXF. Automatycznie generuje sie model typu "Rama3D", chcę jednak dodac do modelu płytę. Czy jest mozliwa zmiana typu modelu na "Powlokowy" albo jakikolwiek inny sposob na dodanie płyty do modelu?

MarcinP

bez tytułu

Znalazlem: górne menu - Geometria/Typ Konstrukcji

 
forum » ROBOT Millennium » Zmiana typu projektuGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.