forum » Forum - uwagi i propozycje » Wznowienie Forum
Autor
Post
Robobat

Wznowienie Forum

Mam przyjemność poinformować, iż wznowione zostaje działanie Forum ‘Robobat’. Niemniej jednak przypominam, że ideą tegoż forum jest wymiana informacji między użytkownikami i nie należy go traktować jako jeden z kanałów serwisowych. W zakresie merytorycznym moje posty, jeżeli w niektórych tematach się pojawią, będą raczej ograniczać się do prostych wskazówek, natomiast w przypadku szczegółowych wyjaśnień polecam bezpośredni kontakt z serwisem.

Mam nadzieję, że informacje tutaj zgromadzone niejednokrotnie okażą się pomocne w Państwa pracy.

Pozdrawiam
Tomasz Wojdyła

bio

bez tytułu

Proponowałbym wiadomość o reaktywacji forum rozesłać w postaci newslettera. Info o forum jest na stronie firmy ale nie każdy tam zagląda, a większe zainteresowanie forum pozytywnie wpłynęłoby prawdopodobnie na jego użyteczność.
Pozdrawiam

Tomek_Robobat

bez tytułu

Jakiś czas temu przekazałem sugestię do działu handlowego i otrzymałem odpowiedz że pójdzie taka wiadomość do uzytkowników ale niestety póki co nie dostałem bliższego terminu. Pozdrawiam

 
forum » Forum - uwagi i propozycje » Wznowienie ForumGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.