Zdarzają się sytuacje, gdy posiadanie specjalistycznego oprogramowania inżynierskiego i szkolenie
z jego obsługi nie wystarczą do efektywnej pracy. Brakującym elementem, często kluczowym dla powodzenia
zaawansowanego projektu, jest doświadczenie. Co jednak zrobić, gdy nie dysponujemy wystarczającą
ilością czasu na jego zdobycie, a terminy naglą?

Z myślą o naszych Klientach, efektywności ich pracy i rosnącym tempie realizacji projektów, oferujemy usługę consultingową Asysta Projektowa.

W ramach Asysty Projektowej pomagamy w rozwiązaniu bieżących problemów napotkanych podczas wykorzystania oprogramowania inżynierskiego oraz wskazujemy jak uniknąć ich w przyszłości.

Dysponujemy bardzo doświadczonym zespołem inżynierów specjalizujących się w wielu branżach, dzięki którym będziesz mógł wzbogacić własne doświadczenie wykorzystując nasze.

O kompetencjach naszego zespołu inżynierów świadczy fakt, iż jako pierwsza i jedyna w Polsce firma uzyskaliśmy tytuł Autodesk Consulting Specialized Partner, czyli zaufanego konsultanta użytkowników produktów Autodesk. Specjalizacja ta jest przyznawana za wysoką jakość i dokonania z zakresu usług consultingowych oraz wysoki poziom wiedzy inżynierskiej.

 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.