Centrum Szkoleniowe GRAITEC oferuje szerokie spektrum szkoleń inżynierskich. Ich zakres merytoryczny uwzględnia problemy najczęściej zgłaszane przez Klientów. Prezentujemy tematy szkoleń cieszących się największą popularnością podczas kursów grupowych i indywidualnych. Dotyczą one takich programów jak Autodesk Robot Structural Analysis, Autodesk Revit Structure, Autodesk Advance Steel, Autodesk Revit Architecture, Autodesk Revit MEP oraz Autodesk Inventor i Simulation. Podczas szkoleń omawiane są najbardziej aktualne zagadnienia, a wśród nich definicja i modelowanie konstrukcji, analiza harmoniczna i modalna, analiza MES oraz rysowanie w 2D i 3D.

Kursy prowadzone są w formie warsztatów i podzielone są na dwa poziomy trudności, w zależności od stopnia wiedzy wyjściowej uczestników.


Stopień I – podstawowy, przeznaczony jest dla początkujących użytkowników.
Stopień II – zaawansowany, poszerzony jest o szczegółowe zagadnienia opisane w programie szkolenia.

Po szkoleniu, każdy uczestnik zdobędzie zasób wiedzy i umiejętności opisanych w programie szkolenia, a uzyskane w procesie kształcenia kompetencje wykorzysta w procesie projektowym i pracy zawodowej. Każdy kurs zakończony jest certyfikatem sygnowanym przez Autodesk.Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Organizacja Szkoleń:
Małgorzata Kozieł
tel.:
601 820 500
e-mail: mkz@graitec.pl

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.