• Dominik Malec jest inżynierem specjalizującym się w zagadnieniach związanych z modelowaniem, analizą statyczno-wytrzymałościową oraz tworzeniem dokumentacji rysunkowej. Jego wiedza i doświadczenie, pozwalają mu na prowadzenie projektów szkoleniowo-wdrożeniowych z programów:
  • Autodesk Robot Structural Analysis Professional
  • Autodesk Advance Steel
  • AutoCAD Civil 3D
  Dominik Malec wyróżnia się nie tylko szeroką  wiedzą, zarówno ogólną i specjalistyczną, ale również  dużą skrupulatnością
  i profesjonalizmem, za co przede wszystkim cenią go uczestnicy szkoleń i prowadzonych przez niego paneli dyskusyjnych.
 • Dominik Malec ukończył studia na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. W następnych latach pracował jako asystent projektanta w biurze konstrukcji stalowych i biurze konstrukcji mostowych. Dzięki zdobytym doświadczeniom mógł w praktyce zweryfikować wiedzę wyniesioną ze studiów.

  W 2004 roku dołączył do grona pracowników firmy Robobat. Od tamtej pory prowadził szkolenia w takich krajach jak Wielka Brytania, Dania, Hiszpania, Norwegia, Francja, Estonia, Litwa, Chiny oraz Polska.

  Dominik Malec, jako inżynier o przekrojowej znajomości zagadnień branży konstrukcyjnej, rozwijał swoją wiedzę podczas szkoleń
  i konferencji branżowych m.in.:
  • Autodesk TechCamp - Wisła, 2011
  • Autodesk University - Las Vegas, 2009Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Organizacja Szkoleń:
Małgorzata Kozieł
tel.:
601 820 500
e-mail: mkz@graitec.pl

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.