Mamy świadomość jak istotne są odpowiednie narzędzia pracy i właściwe rozwiązania. Nie zapominamy jednak,
że najważniejsi są ludzie. To właśnie dzięki nim, możemy poszczycić się wysokim standardem prowadzonych
szkoleń, jaki prezentuje Centrum Szkoleniowe GRAITEC. Nasz zespół inżynierski tworzą specjaliści
o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, posiadający praktyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie
w projektowaniu i przygotowywaniu obliczeń. Centrum Szkoleniowe 
GRAITEC ma zasięg międzynarodowy
– na życzenie Klienta, zajęcia mogą być prowadzone w języku angielskim lub rosyjskim. • Krzysztof Wąsik jest inżynierem posiadającym bogate doświadczenie praktyczne. Najczęściej bierze udział w projektach consultingowo-wdrożeniowych o wysokim stopniu zaawansowania merytorycznego.

  więcej >>
   

 • Dominik Malec ukończył studia na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. W następnych latach pracował jako asystent projektanta w biurze konstrukcji stalowych i biurze konstrukcji mostowych.

  więcej >>
     

 • Michał Nowicki ukończył studia na Wydziale Inżynierii Lądowego Politechniki Gdańskiej. Za pracę magisterską uzyskał nagrodę Ministra Infrastruktury. Posiada wysokie kompetencje w zakresie praktycznej znajomości programów Autodesk Advance Steel, Autodesk Advance Concrete oraz GRAITEC Advance Design.

  więcej >>

     

 • Mateusz Budziński jest certyfikowanym trenerem Autodesk. Swoje wykształcenie zdobywał podczas studiów inżynierskich na kierunku Mechaniki Komputerowej na Wydziale Budownictwa Politechniki Krakowskiej.

  więcej >>
       

 • Michał Zając jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, ukończył Wydział Inżynierii Środowiska na specjalizacji: ogrzewnictwo, klimatyzacja, ochrona powietrza i termiczna utylizacja odpadów.

  więcej >>
      


 • Grzegorz Przebinda jest absolwentem kierunku Budownictwo na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Od 2014 roku pracuje w Zespole Wsparcia Inżynierskiego Robobat Polska.

  więcej >>
   
     

 • Piotr Jakubaszek ukończył Politechnikę Krakowską na Wydziale Inżynierii Lądowej, specjalizacja: konstrukcje budowlane i inżynierskie.

  więcej >>
   
   


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Organizacja Szkoleń:
Małgorzata Kozieł
tel.:
601 820 500
e-mail: mkz@graitec.pl

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.