Mamy świadomość jak istotne są odpowiednie narzędzia pracy i właściwe rozwiązania. Nie zapominamy jednak,
że najważniejsi są ludzie. To właśnie dzięki nim, możemy poszczycić się wysokim standardem prowadzonych
szkoleń, jaki prezentuje Centrum Szkoleniowe Robobat Polska. Nasz zespół inżynierski tworzą specjaliści
o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, posiadający praktyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie
w projektowaniu i przygotowywaniu obliczeń. Centrum Szkoleniowe Robobat Polska ma zasięg międzynarodowy
– na życzenie Klienta, zajęcia mogą być prowadzone w języku angielskim lub rosyjskim. • Krzysztof Wąsik jest inżynierem posiadającym bogate doświadczenie praktyczne. Najczęściej bierze udział w projektach consultingowo-wdrożeniowych o wysokim stopniu zaawansowania merytorycznego.

  więcej >>
   

 • Dominik Malec ukończył studia na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. W następnych latach pracował jako asystent projektanta w biurze konstrukcji stalowych i biurze konstrukcji mostowych.

  więcej >>
     

 • Od 2008 roku Jakub Kulig należy do zespołu Wsparcia Technicznego Robobat Polska. W tym czasie przeprowadził liczne asysty projektowe, projekty polegające na wdrażaniu oprogramowania inżynierskiego ...

  więcej >>
     

 • Michał Nowicki ukończył studia na Wydziale Inżynierii Lądowego Politechniki Gdańskiej. Za pracę magisterską uzyskał nagrodę Ministra Infrastruktury. Posiada wysokie kompetencje w zakresie praktycznej znajomości programów Autodesk Advance Steel, Autodesk Advance Concrete oraz GRAITEC Advance Design.

  więcej >>

     

 • Mateusz Budziński jest certyfikowanym trenerem Autodesk. Swoje wykształcenie zdobywał podczas studiów inżynierskich na kierunku Mechaniki Komputerowej na Wydziale Budownictwa Politechniki Krakowskiej.

  więcej >>
       

 • Michał Zając jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, ukończył Wydział Inżynierii Środowiska na specjalizacji: ogrzewnictwo, klimatyzacja, ochrona powietrza i termiczna utylizacja odpadów.

  więcej >>
      


 • Grzegorz Przebinda jest absolwentem kierunku Budownictwo na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Od 2014 roku pracuje w Zespole Wsparcia Inżynierskiego Robobat Polska.

  więcej >>
   
     

 • Piotr Jakubaszek ukończył Politechnikę Krakowską na Wydziale Inżynierii Lądowej, specjalizacja: konstrukcje budowlane i inżynierskie.

  więcej >>
   
   

 •     
  Łukasz Zygmunt jest absolwentem kierunku "Mechanika i budowa maszyn" na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 2015 roku pracuje w Zespole Wsparcia Inżynierskiego Robobat Polska.

   
       


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Organizacja Szkoleń:
Agnieszka Marciniak
tel.:
12 639 25 05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.