Jesteśmy Firmą z tradycjami, która istnieje na polskim rynku informatycznym od ponad 26 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte praktycznymi umiejętnościami a naszych specjalistów doceniło już wiele firm w Polsce i za granicą.

Kluczem do naszego sukcesu jest ciągły rozwój i bliska współpraca z naszymi Klientami, co pozwala nam na dopasowywanie kompleksowych i niezawodnych rozwiązań do indywidualnych wymagań.

Będąc częścią Grupy GRAITEC, wprowadzamy nową jakoś usług i produktów na rynek polski mając „za plecami” wsparcie i kompetencje międzynarodowej organizacji.

Realnie i z optymizmem patrzymy w przyszłość, a nasze wizje i strategie opieramy na doświadczeniu naszych pracowników oraz inwestycji w ich ciągły rozwój.
Wierzymy, że wartości biznesowej nie tworzą jedynie technologie lecz przede wszystkim ludzie i ich pasje. Nasi pracownicy poprzez swoje zaangażowanie docierają do sedna wszystkich potrzeb biznesowych, tworząc rozwiązania najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom.

Jesteśmy jednym z największych partnerów Firmy Autodesk na świecie. Zespół naszych inżynierów tworzy i rozwija oprogramowanie własne. Zespół wsparcia technicznego utrzymuje wysokie i unikalne kompetencje w obszarze dostarczanego serwisu służąc wiedzą i doświadczeniem. Wspieramy naszych Klientów  w osiągnięciu większej elastyczności i konkurencyjności, dzięki kompleksowym wdrożeniom nowych technologii. Konsekwentnie inwestujemy w wiedzę i rozwój.

Koncentrujemy się na obszarach naszych kluczowych kompetencji.   

Opierając się na naszych poprzednich osiągnięciach, już dziś chcemy odkrywać nowe obszary biznesu.
Naszym celem jest stałe doskonalenie swoich produktów i rozwiązań, wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów oraz wychodzenie naprzeciw zmieniającej się dynamice rynku.

Zależy nam na sukcesie naszych Klientów, dlatego ceniąc sobie profesjonalizm i skrupulatność dostarczamy rozwiązania, którym mogą Państwo zaufać.


mgr inż. Karolina Król - Dyrektor Generalny GRAITEC Sp. z o.o. 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.