Ostatnia szansa na zakup licencji wieczystych Autodesk.


Autodesk ogłosił decyzję o wycofaniu ze sprzedaży licencji wieczystych i zastąpieniu ich subskrybowaniem (wynajmem) oprogramowania.

W dniu 31 stycznia 2016 zostały już wycofane z oferty pojedyncze licencje oprogramowania Autodesk. Kolejna zmiana nastąpi w dniu 31 lipca 2016, kiedy z oferty zostaną wycofane pakiety Autodesk w licencji wieczystej oraz pozostałe pojedyncze programy w tym Robot i Advance Steel.

Kliknij i zapytaj o ofertę w promocyjnej cenie >>
31 lipca 2016 - koniec sprzedaży pakietów i programów:
  • Autodesk Building Design Suite
  • Autodesk Infrastructure Design Suite
  • Autodesk Plant Design Suite
  • Autodesk Factory Design Suite
  • Autodesk Product Design Suite
  • Autodesk Robot Structural Analysis
  • Autodesk Advance Steel
Po 31 lipca 2016 nie będzie też możliwości:
  • Usieciowienia posiadanego oprogramowania w licencji wieczystej
  • Crossgrade - przejścia pomiędzy bieżącymi wersjami na inny produkt w tym przejścia pomiędzy poziomami pakietów.

Ponadto wszystkie powyższe pakiety dostępne dotychczas w wersji czasowej (subskrypcja) po 31 lipca zostają zastąpione nowymi Kolekcjami Branżowymi Autodesk.
Dowiedz się więcej>>

Ponieważ czasu na podjęcie decyzji pozostało niewiele, oferujemy Państwu pełne wsparcie i naszą pomoc w ocenie sytuacji i wyborze najkorzystniejszej drogi licencjonowania oprogramowania Autodesk.

Jeśli macie Państwo licencję wieczystą lub zakupicie nową licencję wieczystą przed zmianami, o których mowa powyżej, nie utracicie jej - zachowacie posiadane oprogramowanie i będziecie mogli dalej z niego korzystać zgodnie z umową licencyjną. Co więcej, jeśli program zostanie objęty planem obsługi (dawniej subskrypcja), otrzymacie Państwo dostęp do korzyści wynikających z planu obsługi tak długo, jak kontrakt będzie odnawiany.

Obecnie wszystkie plany obsługi (dawniej subskrypcja) muszą być odnawiane terminowo. Klienci, którzy nie odnowią planu obsługi "na czas" (data końca kontraktu), definitywnie stracą możliwość powrotu do umowy.


Kliknij i zapytaj o ofertę w promocyjnej cenie >>
Ponieważ mamy świadomość, że efekty tych zmian będą miały dla Państwa znaczenie długofalowe, oferujemy nasze pełne wsparcie tak, by mieć pewność, że Państwa decyzje biznesowe będą trafne i zostaną podjęte w odpowiednim momencie.
Zachęcam do kontaktu z nami. Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jeżeli nie dysponujecie Państwo w tej chwili odpowiednimi środkami, zachęcamy do skorzystania z wynegocjowanej dla Państwa oferty finansowej - LEASING %Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.