Kontakt handlowy Robobat

M-Files to zaawansowane rozwiązanie służące do zarządzania treścią (ECM) oraz dokumentami przedsiębiorstwa w tym firm związanych z sektorem budownictwa, które rozwiązuje problemy związane z zarządzaniem, wyszukiwaniem oraz śledzeniem informacji.


 
AutoCAD Plant 3D
Zobacz wybrane zrzuty z ekranu: • Oprogramowanie M-Files
  jest dostępne w 24 językach, a jego instalacja, wdrożenie oraz użytkowanie są bardzo proste.

  Rozwiązanie to pozwoliło tysiącom przedsiębiorstw działającym w ponad
  90 krajach znacząco podnieść wydajność
  i produktywność poprzez ulepszenie
  sposobu organizacji i zarządzania dokumentami, informacjami i procesami.

   
  System stosowany przez tysiące klientów z wielu branży w celu zwiększenia wydajności
  M-Files pomaga przedsiębiorstwom
  odnieść sukces w warunkach szybkiego tempa pracy i gromadzenia informacji
  poprzez podniesienie wydajności
  i maksymalne ułatwienie ponownego użycia informacji. Posiadając unikalną architekturę opartą na wykorzystaniu metadanych,
  M-Files umożliwia natychmiastowe odnalezienie odpowiedniego dokumentu dzięki prostej funkcji wyszukiwania
  za pomocą słów kluczowych.

  To o wiele szybszy sposób lokalizowania informacji, niż poszukiwanie informacji w gąszczu skomplikowanych, zagmatwanych folderów sieciowych. Funkcja „check-in/check-out” eliminuje problem utraty danych oraz „rozwarstwiania się wersji”, mogący nastąpić na skutek jednoczesnego wprowadzania zmian w dokumentach przez różnych użytkowników. M-Files można w łatwy sposób zainstalować oraz wdrożyć w tzw. „chmurze”, w siedzibie przedsiębiorstwa lub w trybie mieszanym. W krótkim okresie od wdrożenia systemu dostrzegalne są korzyści sprawnego zarządzania informacjami i procesami, dzięki któremu można uniknąć chaosu i zamieszania charakterystycznego dla typowego podejścia folderowego. M-Files stanowi elastyczną platformę pomagającą spełnić rozmaite potrzeby i wymagania przedsiębiorstwa dzięki rozmaitym funkcjom, w tym m.in. funkcji raportowania, mobilnemu dostępowi do dokumentów oraz integracji systemu z istniejącymi systemami CRM oraz ERP.
   

  System M-Files jest stosowany przez tysiące klientów w branży architektonicznej, inżynieryjnej i budowlanej w celu zwiększenia wydajności.

  M-Files pomaga przedsiębiorstwom odnieść sukces w warunkach szybkiego tempa pracy i gromadzenia informacji poprzez podniesienie wydajności i maksymalne ułatwienie ponownego użycia informacji. Posiadając unikalną architekturę opartą na wykorzystaniu metadanych, M-Files umożliwia natychmiastowe odnalezienie odpowiedniego dokumentu dzięki prostej funkcji wyszukiwania za pomocą słów kluczowych. To o wiele szybszy sposób lokalizowania informacji, niż poszukiwanie informacji w gąszczu skomplikowanych, zagmatwanych folderów sieciowych. Funkcja „check-in/check-out” eliminuje problem utraty danych oraz „rozwarstwiania się wersji”, mogący nastąpić na skutek jednoczesnego wprowadzania zmian w dokumentach przez różnych użytkowników.
  M-Files można w łatwy sposób zainstalować oraz wdrożyć w tzw. „chmurze”, w siedzibie przedsiębiorstwa lub w trybie mieszanym.
  W krótkim okresie od wdrożenia systemu dostrzegalne są korzyści sprawnego zarządzania informacjami i procesami, dzięki któremu można uniknąć chaosu i zamieszania charakterystycznego dla typowego podejścia folderowego.
  M-Files stanowi elastyczną platformę pomagającą spełnić rozmaite potrzeby i wymagania przedsiębiorstwa dzięki rozmaitym funkcjom, w tym m.in. funkcji raportowania, mobilnemu dostępowi do dokumentów oraz integracji systemu z istniejącymi systemami CRM oraz ERP.  Metadane: korzyści z zarządzania dokumentami oraz informacjami w oparciu o właściwości dokumentu,
  a nie jego lokalizację

  M-Files od podstaw tworzony był z myślą o wykorzystaniu metadanych oraz z założeniem, że łatwiej jest powiedzieć, „czym” jest dokument niż wskazać jego lokalizację. Podejście bazujące na wykorzystaniu metadanych ma charakter kompleksowy i obejmuje wiele elementów systemu, począwszy od nawigacji (tj. funkcji przeglądania i wyszukiwania), po uprawnienia dostępu, obieg zadań oraz replikację

 • Tradycyjne systemy zarządzania treścią oraz dokumentami korporacyjnymi to drogie, skomplikowane produkty wymagające zmian
  w procesach biznesowych oraz korzystania z kompleksowych usług i wsparcia informatyków. M-Files zmienia to podejście, zapewniając potężne i jednocześnie łatwe w obsłudze rozwiązanie, które pomaga firmom organizować, zarządzać oraz śledzić dokumenty i informacje.    Kontrolowana edycja dokumentów   Integracja z istniejącymi systemami
  • Dzięki funkcji check-in/check-out unikniesz jednoczesnego wprowadzania zmian
  • Automatycznie prowadzona historia wersji: dzięki tej opcji możesz przywrócić poprzednie wersje lub porównać zmiany
   z poprzednimi wersjami
  • Dziennik zmian oraz ścieżka audytu: dzięki M-Files w każdej chwili możesz sprawdzić zmiany oraz dowiedzieć się,
   kto jest ich autorem
  • M-Files pozwala w prosty sposób zarządzać procesami związanymi z dokumentami dzięki funkcjom obiegu dokumentów/zadań oraz możliwości przypisywania zadań
  • Płynna integracja z systemem Windows
  • Obsługa plików we wszystkich formatach (CAD, Word, Excel, PDF,
   JPEG itp.)
  • Bezpośrednia integracja z wszystkimi nowoczesnymi systemami CRM
   i ERP oraz innymi systemami baz danych
  • Pełna integracja z wszystkimi aplikacjami pakietu Microsoft Office
  • Importuj wiadomości e-mail z serwera pocztowego
    Szybki i prosty dostęp do informacji   Ochrona plików
  • W ciągu zaledwie kilku sekund możesz wyszukać dokumenty, powiązanych z nimi klientów oraz projekty.
  • Szybkie wyszukiwanie: wyszukuj dokumenty na podstawie ich klasyfikacji, atrybutów metadanych oraz zawartych w nich treści
  • Publikuj określone dokumenty dla wybranych klientów oraz partnerów
  • Zaawansowane możliwości raportowania oraz wykonywania analiz
  • Dostosuj widoczność danych; możesz ukryć i zabezpieczyć poufne dokumenty, nie zmieniając ich lokalizacji
  • Łatwa konfiguracja uprawnień ogranicza możliwość błędu użytkownika
  • Uwierzytelnianie poprzez Windows Active Directory
  • Połączenia szyfrowane
  • Zautomatyzowane tworzenie kopii zapasowych
    Skanuj i archiwizuj   Łatwość użytkowania z każdego miejsca
  • Elektroniczne archiwum dokumentów: kompatybilne z wszystkimi skanerami oraz urządzeniami wielofunkcyjnymi
  • Funkcja rozpoznawania skanowanego tekstu (OCR)
  • Długookresowa archiwizacja dokumentów elektronicznych
   w formacie PDF/A-1b.
  • Znajomy interfejs systemu Windows: Funkcje „Otwórz” i „Zapisz”
  • Możliwość dostępu on-line oraz mobilnego zarządzania dokumentami
  • Przeglądaj, twórz, edytuj oraz przechowuj dokumenty w trybie offline
   z opcją automatycznej synchronizacji w momencie uzyskania dostępu do sieci internetowej
 • BSA LifeStructures
  Firma działająca w branży architektonicznej oraz inżynieryjnej potrzebowała­ rozwiązania umożliwiającego zarządzanie wszystkimi swoimi dokumentami w lepszy sposób niż za pomocą tradycyjnych sieciowych folderów w systemie Windows, który nie będzie wpływał na sposób pracy architektów i projektantów. Minimalistyczny interfejs użytkownika był główną zaletą. Nie utrudniał pracownikom życia. Prawie w ogóle nie wpłynął na ich proces pracy” Proste a zarazem rozbudowane możliwości wyszukiwania sprawiają, że odsetek zadowolonych użytkowników jest wysoki.

  Tabula - firma produkująca półprzewodniki
  „Potrzebowaliśmy typowych funkcji zarządzania elektronicznymi dokumentami takich jak kontrola wersji dokumentów, uprawnienia dostępu, obieg pracy dotyczący zmian oraz zatwierdzania dokumentów archiwizacji oraz dziennik historii dokumentu.
  Potrzebowaliśmy czegoś, z czego nowi pracownicy będą mogli korzystać bez jakiegokolwiek szkolenia.”
   
   
  „M-Files miało znaczący wpływ na wydajność i dokładność pracy naszej organizacji”.
  - Osmany Pereira Gonzalez,
  Manager Joint Services, Program Środowiskowy Organizacji Narodów Zjednoczonych

   
   
  „Inne systemy wydawały się dużo kosztowniejsze, a ich wdrożenie zajęłoby nam dużo więcej czasu niż M-Files. Nasi pracownicy nauczyli się płynnie obsługiwać system bez korzystania z jakichkolwiek szkoleń. Wdrożenie naszych wewnętrznych zespołów do pracy z programem było bardzo łatwe, a zespół M-Files bardzo chętnie odpowiadał na nasze pytania”.
  - Thorunn Bergsdottir,
  Quality
  Manager, MP Bank

   
   
  „Audyty są powszechnym elementem finansowania działań wydobywczych, szczególnie podczas fazy badań poprzedzającej rozpoczęcie wykopów. Wstępne oceny oraz związane z nimi informacje umieszczamy w bezpiecznym repozytorium M-Files - takie scentralizowane podejście ułatwia przebieg audytu”.
  - Thorsten Neumann,
  IT Manager,firma Banro

   

  „Przed wdrożeniem M-Files znalezienie poprawnej wersji pliku bywało czasem dosyć kłopotliwe. W takich przypadkach musieliśmy poświęcić cenny czas na znalezienie wersji na naszym serwerze. W systemie stawek godzinowych musimy z dbałością podchodzić do wewnętrznych procesów”.
  -Martina Andersin,
  CFO,
  Hill+Knowlton

Tagi: M-Files, M-Files - zarządzanie dokumentacją, Mfiles, Mfiles - zarządzanie dokumentacją
Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Piotr Mędrek
tel.: 601 820 500
e-mail: pm@robobat.pl

Bądź na bieżąco
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.