Kontakt handlowy Robobat

Pakiet Autodesk Product Design Suite 2016 to zaawansowane rozwiązanie do cyfrowego
prototypowania, obejmujące narzędzia do projektowania w 3D, tworzenia wizualizacji i wykonywania symulacji, które kompleksowo usprawniają przepływ zadań inżynierskich na wszystkich etapach projektowania produktów.

 • Icon 01
Od 1 sierpnia 2016 r. pakiety Design Suite i Creation Suite nie są już dostępne w sprzedaży.
Obecni klienci będą mogli używać oprogramowania wraz z pomocą techniczną i korzyściami tak długo, jak długo będą odnawiać subskrypcję lub plan obsługi do posiadanego pakietu Design Suite lub Creation Suite.
Od października będzie można w wygodny sposób przejść z subskrypcji pakietów Design Suite i Creation Suite na kolekcję branżową, która zapewnia więcej narzędzi w porównywalnej cenie.

Poznaj Autodesk Product Design Collection


Zobacz wybrane zrzuty z ekranu: • NOWOŚCI W WERSJI 2016

  Projektowanie, testowanie i wytwarzanie w jednym narzędziu
  Pakiety Premium i Ultimate z subskrypcją
  Fusion 360 to oparte na chmurze narzędzie 3D CAD/CAM wspomagające rozwój produktów, które łączy projektowanie elementów przemysłowych i mechanicznych, współpracę i obróbkę w jednym pakiecie. Narzędzia w programie Fusion 360 przyspieszają i ułatwiają analizowanie koncepcji projektowych za pomocą zintegrowanego zestawu narzędzi obsługujących procesy od powstania koncepcji do produkcji.

  Projektowanie zespołów 3D
  Pakiety Premium i Ultimate
  Oprogramowanie CAD 3D Inventor zawiera narzędzia do tworzenia, kontrolowania i definiowania prototypów cyfrowych oraz zarządzania danymi na potrzeby dużych, złożonych projektów zespołów. Pracuj tylko na tych komponentach, które są wymagane do zakończenia konkretnej części projektu. Weryfikuj przenikanie i parametry fizyczne, aby tworzyć produkty wysokiej jakości już za pierwszym razem. Oprogramowanie Inventor łączy funkcje przyspieszające projektowanie i narzędzia do tworzenia całych zespołów. Użytkownik może być pewien, że wszystkie części i podzespoły pasują do siebie.

  Projektowanie konstrukcji blachowych
  Pakiety Premium i Ultimate
  Uprość projektowanie złożonych mechanicznych części konstrukcji blachowych. Oprogramowanie CAD 3D Inventor łączy informacje o produkcji — takie jak parametry narzędzia do przebijania otworów i tabele niestandardowych zagięć — ze szczegółowym modelem 3D zawinięcia konstrukcji blachowej. Inżynierowie produkcji mogą także wykorzystać środowisko do edycji płaskich rozwinięć w celu dostosowania ich pod kątem minimalizacji kosztów wytwarzania.

  Projektowanie części z tworzyw sztucznych
  Pakiety Premium i Ultimate
  Uzyskaj maksymalną elastyczność, łącząc rodzimą geometrię oprogramowania Inventor z zewnętrznymi modelami powierzchniowymi zaprojektowanymi za pomocą oprogramowania do projektowania przemysłowego Alias. Powiązanie między oprogramowaniem Alias i Inventor może skrócić czas wprowadzenia produktów na rynek. Inżynierowie mogą wcześniej rozpocząć szczegółowe projektowanie, a inżynierowie mechanicy – łatwiej wprowadzać zmiany zalecane przez zespół projektowania przemysłowego.

  Odlewanie, obróbka i tłoczenie
  Pakiet Ultimate
  Inventor Professional umożliwia automatyzację najważniejszych czynności projektowania form wtryskowych dla części z tworzyw sztucznych. Szybko twórz i weryfikuj kompletne projekty form, zwiększając ich wydajność i ograniczając liczbę błędów. Dzięki intuicyjnemu projektowaniu form oprogramowanie prowadzi użytkownika przez cały proces w sposób naturalny dla doświadczonych użytkowników, a jednocześnie przyjazny dla użytkowników początkujących.

  Tworzenie dowolnych kształtów modelowania
  Pakiety Premium i Ultimate
  Twórz naturalne kształty i łącz procesy parametryczne i elementów swobodnych w pojedynczym modelu. Te narzędzia zapewniają alternatywne podejście do modelowania obejmujące badanie i tworzenie modeli swobodnych za pomocą bezpośredniej manipulacji. Rozpocznij pracę z dowolnym kształtem, który najlepiej odzwierciedla żądaną geometrię (kostka, kula, walec, torus lub kula kwadrantowa). Następnie dostosuj kształt, korzystając z narzędzi do edycji swobodnej.


  NOWOŚCI W WERSJI 2015

  Autodesk Product Design Suite to wszechstronne rozwiązanie do tworzenia cyfrowych prototypów, oferujące narzędzia do wizualizacji i symulacji oraz obejmujące cały proces projektowania produktu w jednym ekonomicznym i wygodnym pakiecie. Cyfrowe prototypowanie ułatwia projektowanie, wizualizację i przeprowadzanie symulacji produktów jeszcze przed ich wykonaniem.

  • Autodesk Product Design Suite umożliwia zwiększenie innowacyjności produktów dzięki zintegrowanym i dostosowanym narzędziom stworzonym do celów cyfrowego prototypowania
   w oparciu o oprogramowanie CAD 3D Autodesk Inventor.
  • Pakiet gwarantuje poprawę jakości produktów dzięki rozbudowanym procedurom roboczym
   i usługom działającym w chmurze.
  • Zintegrowane zarządzanie danymi pozwala na zwiększenie kontroli nad danymi inżynieryjnymi.
  • Rozwiązania, dostarczone w pakiecie Autodesk Product Design Suite, umożliwiają  wykorzystywanie koncepcji projektowych oraz danych inżynierskich,
   w celu zaprezentowania ich klientom.
  Nowy składnik pakietu: AutoCAD Electrical

  Program AutoCAD Electrical przyspiesza projektowanie elektrycznych systemów sterowania, zapewniając dostęp do rozbudowanych bibliotek symboli i narzędzi automatyzujących zadania projektowe branży elektrycznej.

  Nowy składnik pakietu: Autodesk Navisworks Simulate

  Program zapewnia wszechstronne możliwości rewizji i prezentowania projektu, które pomagają użytkownikom przedstawiać zamierzenia projektowe i przeprowadzać symulacje budowy, a tym samym gwarantują lepsze zrozumienie i większą przewidywalność przedsięwzięcia.

  Nowy składnik pakietu: Autodesk Inventor z Routed Systems

  Program Autodesk Inventor pozwala stworzyć dokładny, trójwymiarowy cyfrowy prototyp.  Aplikacja Routed Systems wzbogaca Autodesk Inventor o dodatkowe narzędzia do tworzenia systemów trasowanych, usprawniające projektowanie przebiegów rur, kabli elektrycznych
  i wiązek przewodów.

  Projektowanie parametryczne 3D we wszystkich wersjach pakietu

  We wszystkich wersjach pakietu, dostępny jest teraz program Autodesk Inventor. Dzięki niemu, możliwe jest swobodne tworzenie modeli cyfrowych już w wersji Standard pakietu Autodesk Product Design Suite.

  Synchronizacja między rysunkami z AutoCAD i Autodesk Inventor

  Synchronizacja „jeden do jednego” między rysunkami 2D z programu AutoCAD, a 3D z programu Autodesk Inventor, oznacza, że zmiany wprowadzone na rysunku w AutoCAD zostaną uwzględnione na modelu w Autodesk Inventor i na odwrót.

  Autodesk 360

  Dostęp do platformy Autodesk 360, oferującej różnorodne funkcje i usługi w chmurze, pozwala użytkownikom pakietu Autodesk Product Design Suite połączyć tryb pracy aplikacji desktopowych z bezpiecznym i zawsze dostępnym przetwarzaniem w chmurze, co przyspiesza projektowanie, tworzenie wizualizacji i przeprowadzanie symulacji oraz umożliwia udostępnianie projektów w dowolnym miejscu
  i w dowolnym momencie.

  Autodesk 360 Optimization dla programu Autodesk Inventor

  Inventor Optimization pozwala usprawnić pracę z projektem przy zachowaniu wydajności produktu. Dzięki wykorzystaniu obliczania równoległego w chmurze w krótkim czasie można przeprowadzić symulację wielu różnych konfiguracji geometrycznych.

 • Wersja Ultimate – modelowanie 3D, projektowanie układów elektrycznych, przeprowadzanie symulacji i tworzenie narzędzi.

  Pakiet Autodesk Product Design Suite Ultimate zawiera:

  Dodatkowe usługi dostępne w ramach aktywnej subskrypcji
  • Autodesk 360: 25GB przestrzeni dyskowej, 100 jednostek chmury umożliwiających przeprowadzenie procesów renderowania, symulacji, optymalizacji i analizy strukturalnej w Autodesk 360
  • Renderowanie
  • Fusion 360 Utlimate
  • Optymalizacja dla Autodesk Inventor

  AutoCAD
  AutoCAD to zaawansowane  narzędzie do projektowania i tworzenia dokumentacji, rozbudowane możliwości dostosowywania programu do indywidualnych potrzeb oraz natywną obsługę formatu DWG.

  AutoCAD Mechanical
  Światowej klasy oprogramowanie AutoCAD wzbogacone o kompletny zestaw funkcji zwiększających wydajność projektowania elementów mechanicznych pozwala szybko tworzyć rysunki i dokonywać ich rewizji.

  Autodesk Vault Basic
  Oprogramowanie przeznaczone do zarządzania procesami projektowania, przeprowadzania symulacji i dokumentowania, zapewnia zwiększenie kontroli nad danymi projektowymi.

  Autodesk Showcase
  Aplikacja pozwala szybko przekształcać dane CAD w sugestywne ilustracje, filmy i interaktywne prezentacje, które usprawniają proces rewizji projektu, przyspieszają uzyskanie zgody udziałowców przedsięwzięcia i pomagają zdobywać nowe zlecenia. Realistyczne środowiska, oświetlenie i materiały pozwalają uczestnikom przedsięwzięcia i potencjalnym klientom, zrozumieć funkcjonowanie projektu, jeszcze przed przystąpieniem do montażu jakichkolwiek urządzeń.

  AutoCAD Raster Design
  Oprogramowanie do konwersji grafiki rastrowej na wektorową. Umożliwia ono projektantom instalacji budowlanych szybciej osiągać lepsze i dokładniejsze wyniki. Dzięki AutoCAD Raster Design można posługiwać  się metodami konwersji raster-to-vector.

  Autodesk ReCap
  Program pozwala architektom, inżynierom i wykonawcom tworzyć inteligentne zbiory danych 3D ze skanów laserowych i fotografii. Zamiast rozpoczynać pracę od zera, dzięki Autodesk ReCap możliwe jest uzupełnianie, modyfikowanie, weryfikowanie i dokumentowanie procesu projektowego w kontekście istniejącego otoczenia.

  Autodesk 3ds Max
  Oprogramowanie Autodesk 3ds Max służy do modelowania, animacji i renderowania 3D.


  AutoCAD Electrical
  Program AutoCAD Electrical przyspiesza projektowanie elektrycznych systemów sterowania, zapewniając dostęp do rozbudowanych bibliotek symboli i narzędzi automatyzujących zadania projektowe branży elektrycznej.

  Autodesk Inventor
  Autodesk Inventor to oprogramowanie służące do modelowania. Program zapewnia parametryczne środowisko pracy, które pozwala tworzyć dokładne trójwymiarowe cyfrowe prototypy.

  Autodesk Alias Design
  Autodesk Alias Design umożliwia opracowywanie spójnych estetycznie cyfrowych prototypów i tworzenie powierzchni produkcyjnych przy pomocy tych samych narzędzi do modelowania, z których korzystają najlepsi producenci samochodów i produktów konsumenckich.

  Autodesk Navisworks Manage
  Program Autodesk Navisworks Manage zapewnia wszechstronne możliwości rewizji i prezentowania projektu, które pomagają użytkownikom przedstawiać zamierzenia projektowe i przeprowadzać symulacje budowy, a tym samym gwarantują lepsze zrozumienie i większą przewidywalność przedsięwzięcia.

 • Wersja Premium – trójwymiarowe modele produktów zintegrowane z projektami elektrycznymi.

  Pakiet Autodesk Product Design Suite Premium zawiera:

  Dodatkowe usługi dostępne w ramach aktywnej subskrypcji:
  • Autodesk 360: 25GB przestrzeni dyskowej, 100 jednostek chmury umożliwiających przeprowadzenie procesów renderowania, symulacji, optymalizacji i analizy strukturalnej w Autodesk 360
  • Renderowanie
  • Fusion 360
  • Optymalizacja dla Autodesk Inventor


  AutoCAD
  AutoCAD to zaawansowane  narzędzie do projektowania i tworzenia dokumentacji, rozbudowane możliwości dostosowywania programu do indywidualnych potrzeb oraz natywną obsługę formatu DWG.

  AutoCAD Mechanical
  Światowej klasy oprogramowanie AutoCAD wzbogacone o kompletny zestaw funkcji zwiększających wydajność projektowania elementów mechanicznych pozwala szybko tworzyć rysunki i dokonywać ich rewizji.

  Autodesk Vault Basic
  Oprogramowanie przeznaczone do zarządzania procesami projektowania, przeprowadzania symulacji i dokumentowania, zapewnia zwiększenie kontroli nad danymi projektowymi.

  Autodesk Showcase
  Aplikacja pozwala szybko przekształcać dane CAD w sugestywne ilustracje, filmy i interaktywne prezentacje, które usprawniają proces rewizji projektu, przyspieszają uzyskanie zgody udziałowców przedsięwzięcia i pomagają zdobywać nowe zlecenia. Realistyczne środowiska, oświetlenie i materiały pozwalają uczestnikom przedsięwzięcia i potencjalnym klientom, zrozumieć funkcjonowanie projektu, jeszcze przed przystąpieniem do montażu jakichkolwiek urządzeń.

  AutoCAD Raster Design
  Oprogramowanie do konwersji grafiki rastrowej na wektorową. Umożliwia ono projektantom instalacji budowlanych szybciej osiągać lepsze i dokładniejsze wyniki. Dzięki AutoCAD Raster Design można posługiwać  się metodami konwersji raster-to-vector.

  Autodesk ReCap
  Program pozwala architektom, inżynierom i wykonawcom tworzyć inteligentne zbiory danych 3D ze skanów laserowych i fotografii. Zamiast rozpoczynać pracę od zera, dzięki Autodesk ReCap możliwe jest uzupełnianie, modyfikowanie, weryfikowanie i dokumentowanie procesu projektowego w kontekście istniejącego otoczenia.

  Autodesk 3ds Max
  Oprogramowanie Autodesk 3ds Max służy do modelowania, animacji i renderowania 3D.

  Autodesk Inventor
  Autodesk Inventor to oprogramowanie służące do modelowania. Program zapewnia parametryczne środowisko pracy, które pozwala tworzyć dokładne trójwymiarowe cyfrowe prototypy.

  Autodesk Navisworks Simulate
  Program Autodesk Navisworks Simulate zapewnia wszechstronne możliwości rewizji i prezentowania projektu, które pomagają użytkownikom przedstawiać zamierzenia projektowe i przeprowadzać symulacje budowy, a tym samym gwarantują lepsze zrozumienie i większą przewidywalność przedsięwzięcia.

Tagi: Autodesk Product Design Suite 2013, Autodesk Product Design Suite 2014, Autodesk Product Design Suite 2015, Autodesk Product Design Suite, Product Design Suite, Product Design Suite 2013, Product Design Suite 2014, Product Design Suite 2015 Ultimate, Premium, Standard, Product Design Suite 2016

 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Piotr Mędrek
tel.: 601 820 500
e-mail: pm@robobat.pl

Bądź na bieżąco
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.