Kontakt handlowy Robobat

AutoCAD LT 2017 to proste i niezawodne narzędzie do wykonywania profesjonalnej, dwuwymiarowej dokumentacji technicznej. Zapewnia prawdziwą zgodność z oryginalnym formatem plików DWG.

 • Icon 01
 • Icon 01
5 pytań, które należy zadać przed zakupem taniego oprogramowania CAD

Zobacz wybrane zrzuty z ekranu:


 • NOWOŚCI W WERSJI 2017

  Import plików PDF
  Importuj geometrie z pliku PDF do rysunku w postaci obiektów AutoCAD.
   
  Udostępnianie widoków projektów
  Udostępniaj widoki rysunków współpracownikom, publikując je w chmurze.
   
  Aplikacja Autodesk
  Łatwo zarządzaj wszystkimi aktualizacjami oprogramowania za pomocą aplikacji pulpitowej Autodesk.

  Inteligentne linie środkowe i znaczniki środka
  Przemieszczaj powiązane obiekty, a linie środkowe i znaczniki środka będą automatycznie aktualizowane.

  Narzędzia do przenoszenia ustawień
  Z łatwością przenoś swoje niestandardowe ustawienia oraz pliki z poprzednich wersji programu. Twoje ustawienia zostaną wykryte automatycznie, będziesz miał możliwość wyboru ustawień, które mają być użyte w wersji 2017.

  Rozszerzona pomoc techniczna
  Pomoc za posrednictwem telefonu i czatu.

  Aplikacja AutoCAD 360 Pro na urzadzenia mobilne
  Miej zawsze AutoCAD pod ręką dzięki oficjalnej aplikacji mobilnej.

  NOWOŚCI W WERSJI 2016

  Porównaj funkcje oprogramowanie AutoCAD LT 2016 z wersjami programu AutoCAD LT 2013 - 2015.


  DOKUMENTACJA
   
  Ulepszone pliki PDF
  Dzięki dopracowanym, wydajniejszym plikom o mniejszych rozmiarach tworzenie dokumentów przebiega szybciej. Aby zapewnić lepszą wydajność, istnieje możliwość wyszukiwania tekstu, a pliki PDF można załączać do rysunków.
   
  Inteligentne wymiarowanie
  Automatycznie twórz odpowiednie pomiary w oparciu o zawartość rysunków. Umieść kursor nad wybranym obiektem, aby zobaczyć podgląd wymiarów przed rozpoczęciem jego faktycznego tworzenia.

   

  PROJEKT
   
  Wyjątkowe wrażenia wizualne
  Program pozwala poprawić jakość wyświetlania obrazu za pomocą narzędzia Przygaszanie linii. Dzięki zastosowaniu krzywych rzeczywistych zamiast segmentów linii została poprawiona czytelność. Można ograniczyć konieczność cofania operacji poprzez używanie polecenia Podgląd, co pozwala zobaczyć wyniki polecenia przed ich wykonaniem. Program ułatwia przenoszenie i kopiowanie dużych zbiorów wskazań.

  DOSTOSOWYWANIE
   
  Monitor zmiennych systemowych
  Zapobiegaj wprowadzaniu niepożądanych zmian w ustawieniach systemowych. Ta funkcja wyświetla ostrzeżenie o wprowadzeniu zmian do ustawień preferencji, które mogą mieć wpływ na pracę z rysunkiem.

   
   

  NOWOŚCI W WERSJI 2015

  Nowa zakładka (New Tab)
  Nowa zakładka (New Tab) wyświetlana jest w sytuacji, gdy nie jest otwarty żaden rysunek. Składają się na nią dwa przesuwne ramki Learn i Create.
  Strona Create umożliwia dostęp do plików przykładowych, ostatnio używanych plików, szablonów, uaktualnień produktu oraz usługi Autodesk 360.
  Strona Learn zawiera narzędzie umożliwiające poznanie i naukę AutoCADa 2015, podzielona jest na trzy kolumny: What’s New, Getting Started VIdeos i Tip/Online Resources.

   

  Pomoc (Help)
  System pomocy wyposażono w nowe rozwiązanie umożliwiające wskazanie lokalizacji narzędzia w interfejsie programu. Narzędzie ma postać animowanej strzałki wskazującej odpowiednie miejsce na wstążce.

  Schematy kolorów
  AutoCAD 2015 oferuje współczesny, ciemny schemat kolorów interfejsu obejmujący wstążkę, pasek stanu i palety. Nowy ciemny schemat interfejsu w połączeniu z ciemnym tłem przestrzeni modelu zmniejsza kontrast pomiędzy obszarem rysunku a otaczającymi go narzędziami pomagając zredukować wytężanie wzroku.

  Podgląd polecenia
  Nowa opcja podglądu polecenia jest dostępna na zakładce wybór w opcjach programu. Pozwala ona na podgląd rezultatu działania takich poleceń jak utnij, wydłuż, przedłuż, przerwij oraz uzgodnij właściwości przed dokonaniem wyboru obiektów. Podgląd polecenia działa także z poleceniami zaokrąglij, fazuj i odsuń.

  Położenie geograficzne
  Lokalizację geograficzną można ustalić korzystając z narzędzia na wstążce. Aby uzyskać dostęp do map online należy zalogować się na konto Autodesk 360.
  Bez logowania można ustawić lokalizację wprowadzając długość i szerokość geograficzną.
  Jedną z możliwości narzędzia jest przechwytywanie i wydruk obrazu mapy. Przechwycona mapa jest osadzana w rysunku, tak więc po osadzeniu mapy i określeniu jej zakresu do pracy nie jest konieczne połączenie z Internetem.

  Dostęp
  Paleta Design Feed zapewnia możliwość dołączania wiadomości i obrazów do rysunku, które mogą być następnie współdzielone z zespołem, klientami lub innymi uczestnikami procesu projektowego przy pomocy usługi Autodesk 360
  .


  NOWOŚCI W WERSJI 2014

  Dodatkowe narzędzia zwiększające produktywność
  Karty plików i inteligentniejsze wiersze poleceń pomagają ograniczyć ilość powtarzalnych zadań i przyspieszyć wykonanie pracy.

  Lepsze połączenie
  Pakiet pozwala na importowanie modeli i zapewnia dostęp do projektów za pośrednictwem urządzeń przenośnych oraz dostęp do narzędzi Design Feed, które umożliwiają interaktywną współpracę i sprzyjają większemu zaangażowaniu uczestników przedsięwzięcia.

  Realne środowisko
  Nowe, aktualizowane na bieżąco mapy i narzędzia do geolokalizacji pozwalają przedstawić realny świat w obszarze roboczym programu AutoCAD LT.

  Zwiększona kompatybilność formatu plików, sprzętu i systemu operacyjnego
  Oprogramowanie AutoCAD LT jest kompatybilne wstecznie; obecnie obsługiwane jest również przez system Windows 8

  Połączenie z chmurą Autodesk 360
  Połączenie z usługami w chmurze zapewnia użytkownikom dostęp do plików i preferencji ustawień niestandardowych z niemal dowolnego miejsca
  .


  NOWOŚCI W WERSJI 2013

  Integracja z Autodesk 360 i AutoCAD WS

  Dzięki nowym możliwościom AutoCAD LT wszyscy użytkownicy mają dostęp do swoich dokumentów gdziekolwiek się znajdują. Można przechowywać informacje i współdzielić je, a dzięki AutoCAD WS również przeglądać i edytować rysunki w chmurze.

  Szyki skojarzone

  Szyki skojarzone znacznie przyśpieszają pracę, ułatwiając zachowanie relacji między obiektami w szyku. Nowe ulepszenia, takie jak kontekstowa karta wstążki w trakcie tworzenia szyku, pozwalają szybciej i łatwiej tworzyć obiekty w dowolnym wzorze.

  Ulepszony Wiersz Poleceń

  Pomocniczy wiersz poleceń oferuje teraz jeszcze większą funkcjonalność i możliwości konfiguracji. Można go wstawić w górnej lub dolnej części ekranu albo umieścić jako przezroczysty w oknie pracy. Łatwy podgląd historii poleceń, dostęp do niedawnych poleceń i aktywacja opcji w obrębie poleceń poprzez ich klikanie w wierszu poleceń.

  Nowe polecenia

  W najnowszej wersji programu AutoCAD LT dostępne są polecenia, które do tej pory zarezerwowane były dla pełnej wersji AutoCAD. Najważniejsze z nich to:

  • menedżer zestawów arkuszy;
  • usuwanie zduplikowanych obiektów;
  • kopiowanie obiektów zagnieżdżonych.

  AutoCAD LT 2013 zapewnia pełną kompatybilność z najnowszymi formatami plików DWG i DXF.

  Obsługa plików PDF

  Plików w formacie PDF można używać jako podkładów w rysunkach, a jeśli plik jest wektorowy - można korzystać z funkcji przyciągania do obiektów. Ponadto program pozwala z rysunków wysokiej jakości tworzyć pliki PDF.

 • Rysunki 2D

  Podstawową funkcją programu AutoCAD LT jest możliwość tworzenie dokumentacji rysunkowej w 2D. Program umożliwia tworzenie prostych i złożonych rysunków przy pomocy standardowych kształtów (linii, łuków, ...), udostępnia pełną paletę funkcji do modyfikacji obiektów (rozciągnij, kopiuj, skaluj, ...) i pozwala na dodawanie opisów (tekst, wymiary i tabele).

  Kompatybilność i łatwa współpraca

  Dzięki oryginalnej technologii DWG™ program AutoCAD LT umożliwia elastyczne i bezpieczne współdzielenie plików oraz współpracę
  z kolegami i klientami korzystającymi z różnych platform. AutoCAD LT oferuje stuprocentową zgodność z formatem DWG wykorzystywanym przez pełną wersję AutoCAD.

  Większa wydajność

  Program AutoCAD LT stworzono dla potrzeb efektywnego dokumentowania projektów dbając o wydajność kreślenia i intuicyjną obsługę.  Wśród wielu ułatwiających pracę funkcji, można wymienić między innymi: obsługę dynamicznych bloków, ukrywanie i izolowanie wybranych obiektów, obsługa przeźroczystości warstw, możliwość łączenia rysunków z plikami zewnętrznymi (np. jpg, pdf), czy automatyczne autouzupełnianie poleceń. 

  Główne różnice w stosunku do AutoCAD

  Program w stosunku do wersji pełnej AutoCADa nie posiada funkcji rysowania trójwymiarowego, dostosowywania (LISP, ARX, VBA), grafiki prezentacyjnej, zarządzania standardami CAD oraz nie jest dostępny w postaci licencji sieciowych.

 • Wymagania sprzętowe wersji 2017

  Wymagania systemowe dla programu AutoCAD LT 2017
  System operacyjny
  • Microsoft® Windows® 10 (desktop OS)
  • Microsoft Windows 8. 1 z aktualizacją KB2919355
  • Microsoft Windows 7 z dodatkiem SP1
  Typ Procesora 1 gigaherc (GHz) lub (x86) szybciej 32-bitowy lub 64-bitowy (x 64)
  Pamięć 2 GB (zalecane 4 GB)
  Rozdzielczość wyświetlania 1360 x 768 (zalecana 1600 x 1050 lub wyższa) z kolorami True Color.
  125% zalecana desktop Skalowanie (120 DPI) lub mniej.
  Karta graficzna Karta graficzna obsługująca 1360 x 768 z True Color możliwości i DirectX® 9 wyświetlanie Windows. Zalecana karta zgodna z DirectX 11.
  Miejsce na dysku Instalacja 4. 0 GB
  Urządzenie wskazujące Zgodne z MS-Mouse
  Digitizera Obsługa WINTAB
  Nośnik (DVD) Pobieranie i instalowanie z płyty DVD
  Przeglądarka Windows Internet Explorer ® 9. 0 (lub nowszy)
  . NET Framework . NET Framework w wersji 4. 6
  Narzędzia Toolclip Media Player Adobe Flash Player v10 lub w górę
  Dodatkowe wymagania dotyczące dużych zestawów danych 64-bitowe systemy operacyjne są zalecane w przypadku pracy z dużymi zestawami danych.  Wymagania systemowe wersji 2016

  Obsługiwane systemy operacyjne

  • Microsoft® Windows® 8/8.1
   Microsoft® Windows® 8/8.1 Pro
   Microsoft® Windows® 8/8.1 Enterprise
   Microsoft® Windows® 7 Enterprise
   Microsoft® Windows® 7 Ultimate
   Microsoft® Windows® 7 Professional
   Microsoft® Windows® 7 Home Premium

  SPRZĘT

  Procesor

  • 32-bit AutoCAD LT 2015:
   32-bit Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon™ Dual Core, 3.0 GHz or higher with SSE2 technology

    
  • 64-bit AutoCAD LT 2015:
   AMD Athlon 64 with SSE2 technology
   AMD Opteron™ with SSE2 technology
   Intel® Xeon® with Intel EM64T support with SSE2 technology
   Intel Pentium 4 with Intel EM64T support with SSE2 technology

  Pamięć
  • 2 GB

  Dysk
  • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym

  Karta graficzna
  • Z obsługą True Color w rozdzielczości 1024x786 (Zalecana zgodność z DirectX9 lub DirectX11)

  Dodatkowe składniki systemu:
  • .NET Framework 4.5
  • Internet Explorer® 9.0 lub wyższy  Wymagania systemowe wersji 2015

  Obsługiwane systemy operacyjne


  Wersja 32-bitowa

  • Windows 8
  • Windows 8 Pro
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Ultimate
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows XP Professional (z dodatkiem SP3 lub nowszym)
  • Windows XP Home (z dodatkiem SP3 lub nowszym)


  Wersja 64-bitowa

  • Windows 8
  • Windows 8 Pro
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Ultimate
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows XP Professional (z dodatkiem SP2 lub nowszym)


  SPRZĘT

  Procesor
  Wersja 32-bitowa

  • Dla Windows 8 i Windows 7: procesor Intel Pentium 4 albo dwurdzeniowy procesor AMD Athlon 3,0 GHz lub szybszy z technologią SSE2
  • Dla Windows XP: Procesor Intel® Pentium® 4 albo dwurdzeniowy procesor AMD Athlon1,6 GHz lub szybszy z technologią SSE2

  Wersja 64-bitowa

  • Procesor AMD Athlon™ 64 z technologią SSE2
  • Procesor AMD Opteron™ z technologią SSE2
  • Procesor Intel® Xeon® z obsługą Intel EM64T i technologią SSE2
  • Procesor Intel Pentium 4 z obsługą Intel EM64T i technologią SSE2

  Pamięć
  2 GB

  Rozdzielczość monitora
  1024x768 z obsługą trybu True Color

  Wolne miejsce na dysku
  4 GB wolnego miejsca do zainstalowania programu

  Komputer wyposażony w wiele procesorów
  Aplikacja powinna obsługiwać system wieloprocesorowy

  Karta graficzna
  Adapter wyświetlania Windows obsługujący rozdzielczość 1024x768 i tryb True Color

Tagi: AutoCAD LT 2013, AutoCAD LT 2014,

AutoCAD LT 2015, AutoCAD LT, AutoCAD LT 2016, AutoCAD LT 2017

 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.