Wysoką jakość oraz kompleksowość świadczonych przez nas usług potwierdzają liczne referencje otrzymane
od kluczowych Biur Projektowych z całej Polski. Większość z wymienionych poniżej firm, to nasi stali Klienci
od ponad 25 lat.

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi Referencjami.


 • Z firmą GRAITEC rozpoczęliśmy współpracę w 2016r. Dzięki zaangażowaniu pracowników firmy GRAITEC, z powodzeniem przeprowadzono szereg szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania REVIT®. Oprócz wdrożenia oprogramowania i szkoleń, firma GRAITEC przygotowała bibliotekę produktów w technologii BIM.

  zobacz więcej >>

 • Podczas realizacji projektu firma Robobat Polska dała się poznać jako partner godny zaufania, zaangażowany i świadczący wysokiej jakości usługi w obszarze sprzedaży/doradztwa dot. oprogramowania BIM, jak również jako wyspecjalizowana jednostka w obszarze szkoleń i usług consultingowych i wykorzystania najnowszych technologii projektowych.

  zobacz więcej >>

 • Szkolenia i asysty zostały przeprowadzone zgodnie z przyjętym harmonogramem i zakresem. Poziom szkoleń oraz asyst projektowych był na bardzo wysokim poziomie co pozwoliło pracownikom na szybkie i pełne wdrożenie się w nową technologię.

  zobacz więcej >>

 • Fluor SA Fluor SA współpracuje z Robobat od kilkunastu lat będąc użytkownikiem oprogramowania ROBOT. Doświadczenia wynikające z tej współpracy są jak najlepsze, dlatego też, gdy wystąpiła potrzeba wdrożenia technologii BIM nie mieliśmy wątpliwości do kogo zwrócić się o potrzebne wsparcie.

  zobacz więcej >>

 • Dzięki kompleksowej ofercie i wysokim kwalifikacjom pracowników Robobat Polska
  mogliśmy w szybkim czasie wdrożyć nowe oprogramowanie, co zdecydowanie
  skróciło czas wykonania projektów i zwiększyło konkurencyjność naszej firmy.


  zobacz więcej >>

 • We would like to strongly recommend Robobat Polska as a reliable experienced business partner employing the remarkably skilled staff.

  zobacz więcej >>

 • Zaangażowanie i doświadczenie pracowników firmy Robobat Polska Sp. z o.o. oraz konkurencyjna
  i kompleksowa obsługa zaowocowały podpisaniem umowy o współpracy w zakresie dostawy
  i wdrożenia oprogramowania wspomagającego projektowanie.


  zobacz więcej >>

 • Spośród kilku firm oferujących usługę wdrożenia w obszarze BIM, wybraliśmy krakowską firmę Robobat Polska, z którą w listopadzie 2013 roku podpisaliśmy umowę o współpracy.
  O wyborze firmy Robobat Polska zadecydowały renoma i doświadczenie oraz konkurencyjna
  i kompleksowa oferta.


  zobacz więcej >>

 • Program Advance Design pozwolił wprowadzić naszej firmie nowy standard projektowania oraz obsługi klienta. Szybkość modelowania oraz obciążania konstrukcji pozwala przyśpieszyć proces ofertowania gotowej hali oraz elastyczność w wprowadzaniu wszelkich korekt związanych z geometrią konstrukcji stalowej. Zdecydowanym atutem oprogramowania firmy Robobat jest pełna współpraca z programem Advance Steel służącym do detalowania konstrukcji.

  zobacz więcej >>

 • The quality of the training was extremely good, at any time if anyone had a query or problem the trainer would kindly assist and explain clearly any issues and solutions. The level of details was
  high but starting with a good foundation in the basics and progressing by the trainer.

  zobacz więcej >>

 • In the course of project execution, we have recognised GRAITEC as a reliable partner with a very good quality of service in the field of the BIM software.

  zobacz więcej >>

 • Zaangażowanie oraz ogromna wiedza Prowadzącego pozwoliły nam w sposób prawidłowy rozwiązać problemy związane z modelowaniem oraz analizą konstrukcji elektroenergetycznych. Poziom szkolenia w pełni sprostał naszym oczekiwaniom.

  zobacz więcej >>

 • Szkolenie dostarczyło uczestnikom niezbędnej wiedzy z zakresu obsługi oprogramowania Autodesk Simulation Moldflow oraz interpretacji uzyskanych wyników.
  Nasza dotychczasowa współpraca pozwala nam z pełnym przekonaniem polecić firmę Robobat Polska jako doświadczonego i godnego zaufania partnera.


  zobacz więcej >>

 • Kompleksowa oferta oraz elastyczność w negocjacjach zdecydowanie wyróżniają firmę Robobat spośród innych dostawców oprogramowania branżowego.
  Niniejszym rekomendujemy firmę Robobat Polska jako rzetelnego partnera, godnego zaufania.

  zobacz więcej >>

 • Dzięki kompleksowej ofercie i wysokim kwalifikacjom pracowników Robobat polska mogliśmy w szybkim czasie wdrożyć nowe oprogramowanie. Jesteśmy wspierani w zakresie kilkunastu posiadanych przez nas stanowisk oprogramowania Autodesk Product Design Suite.

  zobacz więcej >>

 • Klient, korzystający z usług tej firmy, dzięki jej dużemu zaangażowaniu ma pewność, że zlecenie zostanie potraktowane poważnie. Bogate zaplecze i nieprzebrane zasoby świadczą o holistycznym przygotowaniu do prowadzenia działalności w swojej branży.

  zobacz więcej >>

 • Dzięki kompleksowej ofercie i wysokim kwalifikacjom pracowników Robobat Polska mogliśmy
  w szybkim czasie wdrożyć nowe oprogramowanie, co zdecydowanie skróciło czas wykonywania projektów i zwiększyło konkurencyjność naszej firmy.

  zobacz więcej >>

 • Wraz z zakupionym oprogramowaniem firma Robobat oferuje unikalny poziom wsparcia serwisowego, asystę projektową oraz profesjonalnie przeprowadzone szkolenia.

  zobacz więcej >>

 • Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie Robobat Polska za profesjonalne podejście i solidnie przeprowadzoną usługę. Polecamy firmę Robobat Polska jako godnego i zaufanego partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

  zobacz więcej >>

 • Zakup oprogramowania poprzedzony był pokazem możliwości danego pakietu, przeprowadzonym przez Inżynierów Działu Serwisu Robobat. Spotkanie to w pełni przekonało nas do decyzji o zakupie. Na uwagę zasługuje tu wysoki poziom merytoryczny, który prezentują pracownicy Działu Serwisu.

  zobacz więcej >>

 • Ponad 17 lat współpracy utwierdziło nas w przekonaniu, że firma Robobat jest partnerem godnym zaufania i dobrze wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę Robobat Polska wierząc, że dotychczasowa współpraca będzie nadal podtrzymywana ku obustronnej satysfakcji.

  zobacz więcej >>

 • Podstawową zaletą współpracy z Robobat Polska jest gwarancja optymalnego doboru oprogramowania oraz możliwość skorzystania z fachowego wsparcia technicznego już po zakupie programów tj. szkoleń czy też indywidualnych konsultacji w trakcie realizacji projektów.

  zobacz więcej >>

 • Na uwagę zasługuje fakt, iż Firma Robobat posiada stabilny i doświadczony zespół specjalistów branżowych bardzo dobrze poruszających się w zagadnieniach związanych
  z oprogramowaniem dla budownictwa. Taki zespół pozwala na eksperckie podejście do tematu
  i prawidłową techniczno-prawną analizę zagadnienia.

  zobacz więcej >>

 • Zarówno na etapie sprzedaży jak i w trakcie codziennego użytkowania programów, pracownicy Robobat Polska służyli wydatną i fachową pomocą. Współpraca była profesjonalna, była ona przyjemnością a jednocześnie przyniosła wymierne korzyści naszej firmie.

  zobacz więcej >>

 • Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. SKA od ponad 12-tu lat współpracuje z firmą Robobat Polska. Długoletnia współpraca utwierdziła nas w przekonaniu, że jest to firma godna zaufania.
  Z dużym przekonaniem rekomendujemy Robobat Polska jako jednego z najlepszych dostawców oprogramowania branżowego doskonale rozumiejącego potrzeby klienta.

  zobacz więcej >>

 • Możemy potwierdzić, że życzliwość, partnerstwo w kontaktach oraz wysoki poziom wsparcia technicznego sprawia, że Firma Robobat Polska Sp. z o.o. jest przez nas promowana podczas wzajemnych kontaktów z biurami współpracującymi i pozostałymi uczestnikami procesu projektowania.

  zobacz więcej >>

 • Firmę Robobat cechuje profesjonalizm na wszystkich etapach współpracy: od przygotowana elastycznej oferty handlowej przez szkolenia użytkowników po wsparcie techniczne dla wdrożonego oprogramowania.

  zobacz więcej >>

 • Realizowane przez firmę Robobat usługi spełniają stawiane przed nimi oczekiwania zarówno od strony kreatywnej jak i samego wykonania usługi. Na uwagę zasługuje również komunikatywność, kompleksowa realizacja zleconych przedsięwzięć oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb i oczekiwań.

  zobacz więcej >>

 • Warto podkreślić, że współpraca z firmą Robobat Polska to nie tylko zakup oprogramowania.
  To dodatkowo unikalny poziom kompleksowych usług, które wyróżniają ją spośród konkurencji.

  zobacz więcej >>

 • Od kliku lat współpracujemy z firmą Robobat Polska w zakresie zakupu oprogramowania branżowego oraz dedykowanego sprzętu komputerowego. Wraz z zakupionym oprogramowaniem firma Robobat oferuje unikalny poziom wsparcia serwisowego, asystę projektową oraz profesjonalnie przeprowadzone szkolenia.

  zobacz więcej >>

 • Firma Robobat przedstawiła się jako kompetentny i doświadczony kontrahent. Rzetelna realizacja, reakcja na potrzeby Klienta oraz terminowe wywiązywanie się z podjętych zobowiązań zaowocowały dalszą współpracą obu firm.

  zobacz więcej >>

 • Warte wyróżnienia są kompetencje Działu Serwisu, służącego  pomocą techniczną gwarantującą najlepsze wykorzystanie zakupionego oprogramowania. Wieloletnia owocna współpraca pozwala nam polecić firmę Robobat Polska jako solidnego partnera biznesowego.

  zobacz więcej >>

 • Pomoc w doborze oprogramowania, fachowość, dyspozycyjność oraz zaangażowanie pracowników Działu Handlowego firmy Robobat prezentuje bardzo wysoki poziom. Należy również podkreślić  wysokie kompetencje Działu Serwisu. Poziom usług świadczony przez ten Dział zasługuje na najwyższe noty.

  zobacz więcej >>

 • W latach 2013-2015 dostawca zrealizował zamówienia na zestawy komputerowe klasy PC
  z oprogramowaniem wraz z monitorami LCD. Dostawca realizuje wszystkie zamówienia i usługi serwisowe na wysokim poziomie. Dostarczony sprzęt spełniał wymogi techniczne oraz określone umową wymogi dotyczące parametrów i konfiguracji.

  zobacz więcej >>

 • Oferta Firmy Robobat została wybrana spośród ofert kilku firm, jako najkorzystniejsza z punktu widzenia warunków realizacji, ceny oraz warunków gwarancji i zapewnienia serwisu. Dostawca zrealizował wszystkie zamówienia i usługi serwisowe na wysokim poziomie, terminowo i z zachowanie należytej staranności.

  zobacz więcej >>

 • Rzetelna realizacja i wywiązanie się z podjętych zobowiązań przez firmę Robobat zaowocowały dalszą współpracą obu firm. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę Robobat Polska jako partnera godnego zaufania, posiadającego profesjonalny zespół pracowników oraz odpowiednie doświadczenie.

  zobacz więcej >>


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.