forum » ROBOT Millennium » płyta fundamentowa
Autor
Post
treptek

płyta fundamentowa

Witam
Próbuję obliczyć płytę fundamentową domku jednorodzinnego podpiwniczonego. Zamodelowałem budynek w module projektowanie budynku. Przyłożyłem obciążenia i skupiłem się tylko na obliczaniu płyty. W opcji grubości płyty włączyłem parametry sprężystości Kz Kx i Ky. Cała Płyta poszła tak jakby w dół co jest widoczne na zdjęciach. Z kolei w module płyta kształt odkształceń wygląda zupełnie inaczej bardziej realnie. Proszę o podpowiedź co może być przyczyną takiej rozbieżności wyników. Link do zrzutu ekranów [www.dropbox.com]

treptek

płyta fundamentowa

link do zrzutów ekranu [www.dropbox.com]

treptek

działający link

[drive.google.com]

 
forum » ROBOT Millennium » płyta fundamentowa

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.