forum » ROBOT Millennium » Nierealne przemieszczenia
Autor
Post
wojtaspi

Nierealne przemieszczenia

Witam,
projektuję prosty wspornik pod anteny i w jednym przypadku obciążenia od wiatru wychodzą ogromne przemieszczenia (3000cm) w pozostałych przypadkach są to wartości jak najbardziej realne. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak się dzieje. Załączam plik RTD:
[drive.google.com]

akos

bez tytulu

Zbyt dużo zwolnień. Usuń wszystkie, a wszystko będzie OK

treptek

płyta fundamentowa

link do pobrania zrzutów działający
[drive.google.com]

 
forum » ROBOT Millennium » Nierealne przemieszczenia

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.