forum » ROBOT Millennium » Pas dolny kratownicy
Autor
Post
Antek

Pas dolny kratownicy

Witam.
Mam następujący problem z modelowaniem pasa dolnego kratownicy.
W notkach obliczeniowych pręt pasa dolnego kratownicy wynika iż nie jest wymiarowany na wyboczenie oraz zwichrzenie.
Dodam iż ustalam parametry dla pręta stalowego (z uwzględnieniem w/w zjawisk) i nadaje je dla pasów górnych i dolnych kratownicy (jednakowy typ pręta stalowego). O ile notka obliczeniowa dla pasa górnego jest poprawna (uwzględnia zwichrzenie oraz wyboczenie) to dla pasa dolnego brak już tych wyników.
Czy ktoś spotkał się już z takim problemem i wie jak go naprawić?
Pozdrawiam

akos

Pas dolny kratownicy

Skoro pas dolny jest rozciągany to w jaki sposób ma się wyboczyć albo zwichrzyć??

Antek

bez tytulu

W przypadku ssania wiatru, jest już ściskany :)

akos

Pas dolny kratownicy

Jak będzie ściskany to pewnie wyniki się pojawią...

 
forum » ROBOT Millennium » Pas dolny kratownicy

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.