forum » ROBOT Millennium » Połączenie na skrzyżowaniu prętów
Autor
Post
wojtaspi

Połączenie na skrzyżowaniu prętów

Witam. W jaki sposób mogę zamodelować połączenie przegubowe między prętami , które się krzyżują (konstrukcja stalowa)? Na ryglach ramy opierają się w prostopadłym kierunku belki, które chciałbym aby były połączone przegubowo z ryglami. Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Połączenie na skrzyżowaniu prętów

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.