forum » Revit Structure » model analityczny do kratownicy
Autor

model analityczny do kratownicy

Cześć,

Zamodelowałem kratownicę przestrzenną przy pomocy modelowania bryłowego dokładnie identyczną jak na tym filmiku [www.youtube.com] i chciałem ją przerzucić do Robota. Problem z tym, że te przekroje są tworzone w rodzinach również jako bryła i chciałbym aby były one równocześnie modelem analitycznym. Czy jest jakaś opcja albo jakiś sposób żeby stworzyć z tej kratownicy model analityczny do obliczeń? szukałem już chyba wszędzie ale nie znalazłem konkretnej wskazówki. Niedawno zacząłem pracę w Revicie więc liczę na pomoc i wyrozumiałość w odpowiedziach.

forum » Revit Structure » model analityczny do kratownicy

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.