forum » Revit Structure » model analityczny do kratownicy
Autor
Post
piotr_nikos

model analityczny do kratownicy

Cześć,

Zamodelowałem kratownicę przestrzenną przy pomocy modelowania bryłowego dokładnie identyczną jak na tym filmiku [www.youtube.com] i chciałem ją przerzucić do Robota. Problem z tym, że te przekroje są tworzone w rodzinach również jako bryła i chciałbym aby były one równocześnie modelem analitycznym. Czy jest jakaś opcja albo jakiś sposób żeby stworzyć z tej kratownicy model analityczny do obliczeń? szukałem już chyba wszędzie ale nie znalazłem konkretnej wskazówki. Niedawno zacząłem pracę w Revicie więc liczę na pomoc i wyrozumiałość w odpowiedziach.

 
forum » Revit Structure » model analityczny do kratownicyGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.