forum » ROBOT Millennium » Mapa zbrojenia - problem w miejscu zerowania momentów
Autor
Post
cortel

Mapa zbrojenia - problem w miejscu zerowania momentów

Witam,

Mam problem, ponieważ program Robot "wariuje" jak liczy zbrojenie teoretyczne w miejscu zerowania się momentów (niezależnie od przyjętej metody obliczeń). Powinno być bardzo małe a wyskakują duże piki zbrojenia. Typ zbrojenia: czyste zginanie (płyta). Czy mieliście podobne problemy? Czy udało się to Wam rozwiązać?

Wykresy momentów:

[zapodaj.net]

Zbrojenie teoretyczne:

[zapodaj.net]


Układy lokalne zgodne z układem globalnym.

Będę wdzięczny za pomoc.

 
forum » ROBOT Millennium » Mapa zbrojenia - problem w miejscu zerowania momentów

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.