forum » ROBOT Millennium » Wymiarowanie prętów drewnianych
Autor
Post
bojka777

Wymiarowanie prętów drewnianych

Dziwne. Mam Robota wersję 2016. Stworzyłem więźbę (profil drewniany materiał C24). Wchodzę w wymiarowanie, chcę tylko zweryfikować pręty (nic więcej) i nie mogę wybrać prętów - po prostu okienko tekstowe nie przyjmuje żadnych numerów prętów. Jeżeli coś wpisze z palca i potem nacisnę przycisk Obliczenia to wyskakuje komunikat, że "Niepoprawna lista prętów". Bez sensu.

kayser

bez tytulu

Może masz zły typ pręta. Musi być któryś z typów pręta drewnianego.

 
forum » ROBOT Millennium » Wymiarowanie prętów drewnianych

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.