forum » EXPERT » EXPERT Certyfikat błędy mimo poprawnie wprowadzonych danych
Autor

EXPERT Certyfikat błędy mimo poprawnie wprowadzonych danych

Hej, mam problem z certyfikatem, wprowadziłem poprawnie wszystkie dane w każdej zakładce programu (w każdej też jest zaznaczony "ptaszek") a mimo to nie mam dostępu do certyfikatu i charakterystyki. Program upiera się że nie ma wprowadzonych danych klimatycznych mimo tego, że są.
Komunikat:
ERROR : Lokalizacja budynku : brak danych klimatycznych
Generowanie raportu tabela 5: dane nie pozwalają na wygenerowanie certyfikatu
Wie ktoś o co może chodzić?

janusz

bez tytulu

wybierz jeszcze raz stację pogodową, może pomoże
ps Dobrze by było, jakby program pokazywał komunikaty o brakujących danych, ze wskazaniem które miejsca wymagają korekty/uzupełnienia. Bodajże w programie Arcadia Termo jest coś takiego jak raport o błędach. Myślę, że jest to pomocne z perspektywy użytkownika.

forum » EXPERT » EXPERT Certyfikat błędy mimo poprawnie wprowadzonych danych

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.