forum » Revit Structure » Windows 10, a REVICIK.
Autor
Post
P_R_Z_E_M_O

Windows 10, a REVICIK.

Witam.

Jak w temacie. Wielkimi krokami zbliża się 29 lipca i wypadałoby update-nąć Windowsa do 10. powiedzcie mi czy już ktoś to robił i które programy dają rade sobie z tym nowym systemem, a które NIE. Jeszcze potrzebował bym info jak przeprowadzić taką instalację tzn czy przed update-em trzeba odinstalować produkty Autodesk, a później już w 10 na nowo zainstalować. Czy olać temat i zrobić update i będzie wszystko dziać.


Pozdrawiam Przemo.

 
forum » Revit Structure » Windows 10, a REVICIK.

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.