forum » Revit Structure » Optymalizacja długości handlowych - elementów ścian kurtynowych
Autor
Post
P_R_Z_E_M_O

Optymalizacja długości handlowych - elementów ścian kurtynowych

Witam

jak w temacie zależy mi na zrobieniu w Revicie zestawienia z dodatkowymi parametrami i formułami tak żeby podawał mi ile sztuk danego profilu trzeba zamówić (dł. handlowa 6m). np mam 3 ściany 1 - 5,5m 2 - 1,0m 3 - 5,5 m. sumarycznie wychodzi 12m czyli 2 profile ale wiadomo że trzeba zamówić 3 profile. Próbował ktoś robić już takie coś. Może być z użyciem Dynamo lub Excela, ale najlepiej w revicie.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

 
forum » Revit Structure » Optymalizacja długości handlowych - elementów ścian kurtynowych

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.