forum » Revit Structure » Wykresy łuk
Autor
Post
dominik2611

Wykresy łuk

Witam. Projektuje konstrukcje łuku, podzieloną na 8 cześci z dwuteowników. Problem mam z wykresami ponieważ Robot rysuje wykresy dla każdego elementu odzielny wykres w układzie lokalnym i wszystkie wykresy sie rozjeżdżają. Czy da sie jakoś zdefiniowac ,,super pręt'' dla którego bedzie jeden wykres?

dominik2611

bez tytulu

[wrzucaj.net] tak to wyglada.

 
forum » Revit Structure » Wykresy łukGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.