forum » Revit Structure » Revit 2013 - funkcja Sprowadzanie obciążeń piętrami
Autor
Post
markz

Revit 2013 - funkcja Sprowadzanie obciążeń piętrami

Witam,
Zaczynam uczyć się Revita (posiadam ever.2013). Chciałem uzyskać w nim dla prostego modelu płytowo-słupowego reakcje podporowe. W tym celu użyłem polecenia: Extentions/Analiza/Sprowadzanie obciążeń piętrami. Po uruchomieniu obciążeń wyskakuje błąd - Supports are missing... Co może być przyczyną?

 
forum » Revit Structure » Revit 2013 - funkcja Sprowadzanie obciążeń piętramiGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.