forum » Revit Structure » Revit 2013 - funkcja Sprowadzanie obciążeń piętrami
Autor
Post
markz

Revit 2013 - funkcja Sprowadzanie obciążeń piętrami

Witam,
Zaczynam uczyć się Revita (posiadam ever.2013). Chciałem uzyskać w nim dla prostego modelu płytowo-słupowego reakcje podporowe. W tym celu użyłem polecenia: Extentions/Analiza/Sprowadzanie obciążeń piętrami. Po uruchomieniu obciążeń wyskakuje błąd - Supports are missing... Co może być przyczyną?

 
forum » Revit Structure » Revit 2013 - funkcja Sprowadzanie obciążeń piętrami

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.