forum » Revit Structure » Baza profili walcowanych
Autor
Post
Kazio88

Baza profili walcowanych

Witam Państwa. Zainstalowałem właśnie Revita w wersji edukacyjnej i napotkałem na pierwszy problem. Mianowicie nie mogę się doszukać bazy profili walcowanych, jest tylko kilka profili. Czy baza jest gdzieś ukryta, czy może mam ją skądś pobrać?

andre

bez tytulu

Zainstaluj Autodesk Revit Extensions, potem Extensions->Tools->Content generator. Nie wiem jak jest w wersji PL. Wygenerujesz profile w rodzinie Columns lub Framing.

 
forum » Revit Structure » Baza profili walcowanych





Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.