forum » Revit Structure » Baza profili walcowanych
Autor
Post
Kazio88

Baza profili walcowanych

Witam Państwa. Zainstalowałem właśnie Revita w wersji edukacyjnej i napotkałem na pierwszy problem. Mianowicie nie mogę się doszukać bazy profili walcowanych, jest tylko kilka profili. Czy baza jest gdzieś ukryta, czy może mam ją skądś pobrać?

andre

bez tytulu

Zainstaluj Autodesk Revit Extensions, potem Extensions->Tools->Content generator. Nie wiem jak jest w wersji PL. Wygenerujesz profile w rodzinie Columns lub Framing.

 
forum » Revit Structure » Baza profili walcowanychGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.