forum » Revit Structure » problem z instalacją revit 2013
Autor
Post
Karol

problem z instalacją revit 2013

Witam.

Problem polega na tym że mam komunikat:

"Brak dostępu do pliku ...ścieżka..."

zlokalizowałem plik (ma dużą ilość znaków) i faktycznie nawet klikając prawym na niego mam tylko opcję "otwórz za pomocą" lub "wyślij do" - wydaje się jakby był dłuższy niż dopuszczalna długość nazwy w winxp, no ale jak to jest jeśli revit 2013 jest też przeznaczony dla xp? jak obejść ten problem przy instalacji? tych plików o dłuższych nazwach jest znacznie więcej w tym folderze, on po prostu wywala nazwę pierwszego z którym sobie nie radzi

Karol

bez tytulu

ok nie było tematu :x

 
forum » Revit Structure » problem z instalacją revit 2013GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.